Veliki kriteriji:

Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Čije standarde spuštaju dame dali svoje ili od "princa"?
Isto tako čije standarde spuštaju ti prinčevi koji sebe vide na konju ?
Dali to dolazi zrelost ili nemoć ?

I ja bih voleo Naomi Campbell ali izgleda ništa od toga....

Jednostavno, standardni su nerealni...i vremenom dođu na neki normalan nivo.
Ovdašnje devojke sanjaju da će naći čoveka koji je bogat kao Sultan od Bruneja i izgleda kao Džordž Kluni...lepo je biti ambiciozan i uvek treba stremiti ka najboljem, ali....

Vremenom, standarde spuštaju i muškarci i žene. Mada neke večno ostanu usedelice a muškarci usamljeni... Zbog neispunjenih snova "princeza" o "prinčevima" i obrnuto..
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
I ja bih voleo Naomi Campbell ali izgleda ništa od toga....

Jednostavno, standardni su nerealni...i vremenom dođu na neki normalan nivo.
Ovdašnje devojke sanjaju da će naći čoveka koji je bogat kao Sultan od Bruneja i izgleda kao Džordž Kluni...lepo je biti ambiciozan i uvek treba stremiti ka najboljem, ali....

Vremenom, standarde spuštaju i muškarci i žene. Mada neke večno ostanu usedelice a muškarci usamljeni... Zbog neispunjenih snova "princeza" o "prinčevima" i obrnuto..
Prošetaj malo Novim Sadom pun je boljih,lepših i je... !!!
Naomi je bajka i za one koji ju vide svakodnevno.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Svoje standarde, naravno! Ne vide prinčevi sebe na konju, tako ih princeze vide i zamišljaju, ali posle shvate da puno traže od muškarca, i da takav postoji samo u njihovoj mašti...
Dali takav i postoji negde.Dokle mu je rok upotrebe ?
Imali koji vulkanizer da krpa rupe na takvim prinčevima.
Nedaj bože biti pored cigare,možda se probuši.
 
Član
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruka
167
Često se kriterijumi posle tridesete menjaju iz "nužde", iz straha da se ne ostane sam, skoro u principu "daj šta daš"!

Ti to iz ličnog iskustva?:blum3:

Zaboravljaju se bajke, pa "princeze" shvataju da onaj imaginarni princ na konju nikada neće doći, jer takav ne postoji, pa onda malo spuštaju "standarde" da se i obični smrtnici "provuku" preko crte...

Bogami, ni muški nisu ništa bolji. Kada pređu 30-tu i vide da ne prolaze kod "princeza, barbika, bombi", a iz straha da ne ostanu sami, spuštaju svoje granice, menjaju pravila i prilaze običnim, jednostavljnim, lepuškastim devojkama tražeći neku "mirnu luku", po principu-ako ne mogu da pijem Kalsberg (mnogo skup za moj džep, iako ga obožavam), zadovoljiću se Nikšićkim pivom (em je jeftinije, em nije loše).wacko2
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ti to iz ličnog iskustva?:blum3:



Bogami, ni muški nisu ništa bolji. Kada pređu 30-tu i vide da ne prolaze kod "princeza, barbika, bombi", a iz straha da ne ostanu sami, spuštaju svoje granice, menjaju pravila i prilaze običnim, jednostavljnim, lepuškastim devojkama tražeći neku "mirnu luku", po principu-ako ne mogu da pijem Kalsberg (mnogo skup za moj džep, iako ga obožavam), zadovoljiću se Nikšićkim pivom (em je jeftinije, em nije loše).wacko2

Grešiš " Srce ".......yes3.......Kada muškarac napuni 30 g. ....to ie idealan trnutak da počne da razmišlja .......o porodici....potomstvu ....i ozbiljnijim stvarima od sexa.....:yea:yes3
Ako uspe u tim stvarima...yes3... " Kalsberg " mu neće izmaći........:yea:
 
Natrag
Top