Velika zarada na internetu, da li je moguce?

Član
Učlanjen(a)
04.01.2010
Poruka
39
Ovo pitanje mnogi postavljaju i dolazi do mnogih diskusija o tome da li je moguce zaraditi na internet-u kao i u notmalnom zivotu. Ja cu Vam dati odgovor na to pitanje i pomoci u daljem toku Vase zarade na internetu. Da bi ste mogli da pocnete sa internet zaradom kao prvo morate da imate neko osnovno znanje sto se tice racunara kao i mnogo volje. Nakon toga jos jedna stvar koja Vam je potrebna je racun na AlertPay-u ili PayPal-u kako bi ste mogli primati Vas zaradjeni novac. Postoje mnogi nacini zarade na internetu a evo primjera nekih nacina: PPC,Adsense,PPD (Fileice, ShareCash),CPA mreze, zarada uploadom na koju cemo se mi danas fokusirati. Naime ja se vec duze vrijeme bavim upload zaradom i mogu Vam reci da sam povukao dosta love. E sada posto sada manje radim jer imam dosta obaveza odlucio sam da pomognem pocetnicima u internet zaradi, kao prvo treba da se odviknete PPC zarade jer to je sve sica od 2$ - 20$ mjesecno, j=a ja cu Vam dati metode pomocu kojih cete zaradjivati 150$ - 600$ mjesecno sve u zavisnosti od kvaliteta vaseg rada i ulozenog vremena. Sve sto trebate je da odete na ovaj blog: Zarada Uploadom

Registrujte se na servise: FileJungle i Wupload, nakon toga me kontaktirajte i pri tome mi posaljite Vas username i ja cu Vam poslati metode za zaradu kao i smjernice kako da radite i sta i to sve u detaljima. Odmah da Vam kazem ne mozete ocekivati da prvi dan imate 100$ na racunu jer to je prakticno nemoguce, ali zato redovnim radom i pridrzavanjem pravila mozete dostici neku normalnu cifru kojom bi bili zadovoljni.

Posjetite blog ili me kontaktirajte preko:
Zarada Uploadom: Kontakt
 
Natrag
Top