Vase misljenje o omalozavanju i maltretiranju osobe zenskog pola u vezi il u braku

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
To su "dela" neostvarenih ljudi, malih, iskompleksiranih, sa propalim idejama i bez ambicija, koji svoje nezadovoljstvo iskazuju na fizički ili psihički slabijim, iskaljuju bes, prosipaju otrov, prazne se...
Čitam ovde komentare, ubiti, zapaliti i ostale gluposti... Ne, treba biti dovoljno jak pa otići od takve osobe, a ne prihvatati nabeđenu krivicu, ćutati i patiti...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ne, treba biti dovoljno jak pa otići od takve osobe, a ne prihvatati nabeđenu krivicu, ćutati i patiti...

Nije ni to bas uvek tako jednostavno resenje Rekontra. Mada, misljenja su razlicita pa necu dodatno razglabati. Ali, ostacu pri misljenju da nije najjednostavnije okrenuti ledja i otici ... Ko shvata, hvala mu
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Nije ni to bas uvek tako jednostavno resenje Rekontra. Mada, misljenja su razlicita pa necu dodatno razglabati. Ali, ostacu pri misljenju da nije najjednostavnije okrenuti ledja i otici ... Ko shvata, hvala mu

Ja samo jedno znam onaj ko jednom udari djevojku, ucinice to opet, i radice to stalno... A najveci je problem kad da osoba skupi hrabrosti i jednom ode od takve zivotinje opet se toj istoj zivotinji vrati zato sto ga voli... u tome i jeste najveci problem....:dntknw: a ponekad i trpe to zbog djece ili nekih drugih razloga... A moje miljenje o tome nije ni malo dobro o takvim osobama i ne bih da ga pisem ovdje...sorry
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Ja samo jedno znam onaj ko jednom udari djevojku, ucinice to opet, i radice to stalno... A najveci je problem kad da osoba skupi hrabrosti i jednom ode od takve zivotinje opet se toj istoj zivotinji vrati zato sto ga voli... u tome i jeste najveci problem....:dntknw: a ponekad i trpe to zbog djece ili nekih drugih razloga... A moje miljenje o tome nije ni malo dobro o takvim osobama i ne bih da ga pisem ovdje...sorry

E, brajko ja sa takvom osobom zivim vec 30 ... Od 8e godine gledam kako mi se izivljava nad majkom. Na kraju sam ja otisao od kuce - majka nije. Na to sam mislio. Kada izgubis stub porodice nastavak nije nimalo lak ... Teoretski receno sve je moguce ... Ali uraditi - uvek nedostaje snage ... Ne ocekujem da iko shvati jer nije svako u takvoj situaciji ... Da jeste, mozda bi razmislio dvaput pre nego ispise svoje misljenje ...

Ti pricas dobro, reci ti imaju smisao i sve to jeste, sve to stoji ali samo na papiru. Zivot je, nazalost, drugaciji i odluke nisu tako ishitrene ...
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Mislim da sam dovoljno kompetenta o tome da napisem konacno i svoje misljenje...
Sestra mi je bila jedna od zlostavljanih zena...Ima dvoje djece koja su gledala to svaki put kad se napije.Kada se prvi put desilo i ja sam se nasla tu pa sam i ja "zaplatila"...molila sam je preklinjala da zavrsi govorila sam bolje ti je i samoj vremenom ces se snaci,ako ostanes "sutra" ce doci pa prebiti i djecu...nije slusala...dakle ja nista ne mogu stvar njenog izbora...trajalo je jos tri godine...konacno je odlucila spakovala se i otisla...tesko je i sad bez posla dvoje djece ali je bolje bar ne zivi u strahu ni ona ni djeca i oni kazu da im je bolje ovako kada se mama i tata ne svadjaju...odvojeni...Kod nje(tj. sa mnom zive) i kod njega su povremeno...
Ali ako se uzme u obzir kako imamo fuj drzavu koja ne dozvoljava razvod jos stanje je kriticno...bukvalno drzava moli da se pomire iako on ima podebeo dosije u policiji...
Evo vec 5 mjeseci ne moze da se razvede ali bar ne trpi udarce ni fizicke ni psihicke...
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
:( :( :( :(

Ne mogu da verujem, skoro svaki dan slušam o tome, o nekoj novoj nesreći, neko nekog zlostavlja. Toliko slučajeva maltretiranja. Užas. Kuda ide ovaj svet.....?

:( :( :( :( :(
 
Natrag
Top