Vase misljenje o omalozavanju i maltretiranju osobe zenskog pola u vezi il u braku

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Budi iskren bar na forumu............

A da ti lepo odjebes od mene! Ko si ti da sudis o meni? Da li se poznajemo nas dvojica? Jel' si ti Bog kome je dato pravo na ovakvo nesto? Ko si ti da trazis odgovore za svoje grehove i da te odgovore omalovazavas? Koja je tvoja uloga u ponizavanju ljudskih slabosti? Trazio si misljenje drugih, dobio si ga. Neka se na tome zavrsi
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
A da ti lepo odjebes od mene! Ko si ti da sudis o meni? Da li se poznajemo nas dvojica? Jel' si ti Bog kome je dato pravo na ovakvo nesto? Ko si ti da trazis odgovore za svoje grehove i da te odgovore omalovazavas? Koja je tvoja uloga u ponizavanju ljudskih slabosti? Trazio si misljenje drugih, dobio si ga. Neka se na tome zavrsi
''ponizavanje ljudskih slabosti"- prvo kazi sebi...........
 
Master Of The Universe
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
911
Nisam validan jer sam gledao svakog dana kako mi ocuh tuce majku ... Jel' si sad zadovoljan??? Nadam se da jebeno jesi!!!

Izgazi ga, to su ionako iskompleksirani plasljivci, samo napred, i to par dana zaredom, posle ces da vidis kako ce da bude poslusan pred tobom kao ker.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Onaj koji bi mogao da dozvoli sebi da udari žensku osobu - taj ima mu*a k'o vrabac (a i srce mu je vrapčije)! Takav neko nije ni vredan da se nazove muškarcem,jer pravi muškarac sebi ne dozvoljava da dodje ni blizu takve situacije...
Pošto je fizički kontakt ona zadnja (extremna varijanta) i kao takva i najgora,predhodi joj (obično) verbalni "obračun". wacko2 E,sad - mislim da su te "muškarčine" sasvim svesne da će na ženskoj strani naići na minimalan (ili nikakav) otpor,pa se zato i upuštaju u tu egzibiciju...a,to je (za moje shvatanje stvari) klasično lečenje sopstvenih kompleksa! Kompletan idiotizam...
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Mislim da to rade samo pacenici koji su glupi pa ne znaju recima da rese problem...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
maltretiranja mogu biti razna..od fizickog..verbalnog do psihickog...stvarno takvi muskarci ne vrede ni pet para u ocima zena...losa reklama i za karakter i za licnost..bez obzira da li je to u braku...vezi..ili kad se veza raskine..to moze da radi samo muskarac koji je duboko nesrecan i nezadovoljan sobom i svojim zivotom...uzasss:(
 
Natrag
Top