Vase misljenje dragi forumasi

Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Ja bi voleo kad bi imala sekcija "pogledaj propusteno " neki snimci ...
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Mi smo sinoc pokazali da mogu da se pobede...onolike nase sanse....a i igra je bila dobra.
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Po mom skromnom misljenju - tek posle dve odigrane utakmice svake reprezentacije, mozemo nesto realno oceniti, proceniti i prognozirati !
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Lagano moze brazil-hrvatska da bude iz 2 u 1, bez ikakve muke..jos sigurnije mi 2:1 rezultat, to za prvu utakmicu
Ovo za mec Srbija-Brazil, pa to je Brazil sa manje od 30 posto snage i to je svako video ko je iole gledao mec. Brazil sa SKolarijem nije Brazil kakav ljubitelji fudbala zele, ali to je Brazil koji moze da donese titulu. Sa ronaldinjom bi bio Brazil lep za oko ali bi vec u cetvrtfinalu ispali.
Ovo za dve utakmice, to je lepo razmisljanje, ali to je samo za neke reprezentacije. Portugal cemo znati u kakvoj je formi vec posle 20 minuta prve utakmice na primer, jer je takav tim. Grcku znamo u kakvoj je formi pre nego sto pocne utakmica :D Dok na primer Englezi tek u trecoj ce se konsolidovati. Za Argentinu na primer, moze da odigraju dve utakmice i naduju i Bosnu i sledecu, ali to ne znaci da igraju fudbal vec da se Mesiju igralo i vec u trecoj MEsi moze da zeva po terenu kao pre 4 godine u ispadanju i odose kuci Argetinci..Mene iskreno jako zanima Belgija, njih cu gledati s posebnom paznjom jer oni mogu mnogo
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Moje misljenje, Brazil veliki favorit, posebno sa Skolarijem, Nemacka kao i uvek, Argentina ima previse zvezda, posebno u napadu, imaju odlicne vezne igrace, ali nisam skoro cuo za nekog dobrog odbrambenog igraca njohovog, mislim da bi bili favoriti da nemaju toliko zvezda i da znaju da igraju defanzivno, njihova igra na gol vise ce ih kostati prvenstva. Italijani kada niko ne ocekuje nista od njih oni osvoje, mad aim se liga prilicno srozala, sa njima se nikada ne zna, ne volim ih ali znam da ce visoko da doguraju mozda i osvoje :). Portugal, uvek solidan sastav, vrlo cesto su predvidjani njihovi uspesi, nikada s razlogom. Ovaj tim trenutno je mnogo slabiji od onog , sa Figom, Rui Kostom, Fernando Koutom itd.. Tada je celokupna ekipa bila sastavljeno od igraca koji su bili nosioci igre u svojim timovima, jedino su malo skripali u napadu. Sada imaju napad, ali ostatak prilicno slab u odnosu na ranije, tako da ocekujem slican plasman, max 1/4finale. Belgija, veliki talenat, ali nedostatak iskustva tkaodje mozda 1/4. Spanija se i na proslom prilicno mucila, i gotovo da je bila progurana kroz grupu, gde je mogla da ispadne, a grupa je bila prilicno slabasna, takodje njihova taktika, je prilicno poznata i zasnovana na zvezdama iz Barselone, videli smo da to vise ne prolazi tako lako. Isto kao sto je jedno vreme prolazila prilicno defanzivna taktika, pa je i jedna Grcka osvojila Euro, mislim da se jednolicen taktike prilicno brzo zamore, mislim da ce doci do 1/2 ako ne nalete na neku evropsku reprezentaciju ranije, naravno mislim na one malo Jace. Hrvatska uvek odlicno igra turnire, dosta cesto im fali srece, mislim da im vise leze evropske ekipe, tako da je upitno koliko ce dogurati, najbitnije je da prodju grupu, ako prodju sve je moguce cak i visok plasman..
 
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruka
1.029
Lagano moze brazil-hrvatska da bude iz 2 u 1, bez ikakve muke..jos sigurnije mi 2:1 rezultat, to za prvu utakmicu
Ovo za mec Srbija-Brazil, pa to je Brazil sa manje od 30 posto snage i to je svako video ko je iole gledao mec. Brazil sa SKolarijem nije Brazil kakav ljubitelji fudbala zele, ali to je Brazil koji moze da donese titulu. Sa ronaldinjom bi bio Brazil lep za oko ali bi vec u cetvrtfinalu ispali.
Ovo za dve utakmice, to je lepo razmisljanje, ali to je samo za neke reprezentacije. Portugal cemo znati u kakvoj je formi vec posle 20 minuta prve utakmice na primer, jer je takav tim. Grcku znamo u kakvoj je formi pre nego sto pocne utakmica :D Dok na primer Englezi tek u trecoj ce se konsolidovati. Za Argentinu na primer, moze da odigraju dve utakmice i naduju i Bosnu i sledecu, ali to ne znaci da igraju fudbal vec da se Mesiju igralo i vec u trecoj MEsi moze da zeva po terenu kao pre 4 godine u ispadanju i odose kuci Argetinci..Mene iskreno jako zanima Belgija, njih cu gledati s posebnom paznjom jer oni mogu mnogo

neznam po cemu si to zakljucio sta se tice belgije toje cista glupost i argentina takodje nece tako lahko proci kao sto si ti zamislio bez obzira sto imaju mesija takodje i druge drzave imaju kvalitetne fudbalere igra se ne odnosi na jednog fudbalera nego na cjelu ekipu
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2011
Poruka
23
Reprezentacija Belgija :) igra Finala, a za osvojanje titula vise info ovde... :)
 
Natrag
Top