Vaginalna manipulacija...!

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Vaginalna manipulacija...!

Vaginalna manipulacija...Šta mislite o tom oružju? Znate ono:"Nisi bio dobar i danas ti nema..." ili:"Danas si bio fin (kupio poklon ili bio poslušan),večeras dobijaš nagradu!

Ja lično mislim da je oružje jako i da ga žene,devojke puno koriste. yes3 Hajmo curice,hajmo dečaci,samo iskreno! smile3
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Ja sam ti na to pitanje delimično već odgovorila u odgovoru na neku drugu temu koliko se sećam, ali ponoviću. Žena sam, a ne razumem zašto žene to čine. Kad kažnjavaju, zar time ne kažnjavaju i same sebe? Ponašaju se kao da je seks samo muškarcima potreban, ili bar potrebniji nego ženama, a ja u tome ne vidim nikakvu razliku. Mislim, ne verujem da je mom dragom seks potrebniji nego meni, u principu, to je isto. I ako bih rešila da ga kaznim, kaznila bih i sebe. A zašto?
I ko uopšte u jednom normalnom odnosu može da da sebi za pravo da ono drugo kazni??? Ako nekome nešto "nije pravo", neka kaže, pa da zajedno to pokušaju da reše. "Kažnjavanje seksom", ili "vaginalna manipulacija" kako si se lepo setio (i ja obožavam "Sklonište" ;-) ) je nešto što u jednom normalnom odnosu, koji treba da bude ravnopravan, ne sme da postoji. To koriste žene koje pored sebe imaju muškarce koji su ili nesigurni u sebe, dok su one isto tako nesigurne, ali to zamaskiravaju upravo ovom moći koju su dobile, ili samo krajnje bezbrazne, što su ih uglavnom naučile mame koje su i same radile isto svojim muževima. Mislim da su to ostaci iz prošlosti, iz vremena pre seksualne revolucije koja je imala za cilj da izjednači polove. To što se to još uvek povlači i danas, samo znači da su u pitanju žene koje su ili frustrirane ili seksualno nezrele.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
Vaginalna manipulacija...!

Vaginalna manipulacija...Šta mislite o tom oružju? Znate ono:"Nisi bio dobar i danas ti nema..." ili:"Danas si bio fin (kupio poklon ili bio poslušan),večeras dobijaš nagradu!

Ja lično mislim da je oružje jako i da ga žene,devojke puno koriste. yes3 Hajmo curice,hajmo dečaci,samo iskreno! smile3

Po meni jako jako nisko i ne predstavlja mi nikakvo oružije,žene koje se tako ponašaju,za njih no coment wacko2
 
Član
Učlanjen(a)
09.06.2009
Poruka
2
Pa,druze uredniche Big Moco,ja kao drug clan na ovom forumu a tebi poznatiji kao B.Love mogu ti reci da si sasvim u pravu,manipulisu tim davala-ne davala iako su i one na gubitku a ako predugo ''tvrde pazar'' posle im djavo kriv ako muz ode da se ''omrsi'' na drugom mestu,sto bi rek'o Balasevic,posle ce biti kasno i pevcu vreme ide...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ne razumem manipulatore generalno! Nisu mi jasne fore kupiću joj da mi da i kupio mi je daću mu... Ja sam žena blago staromodna, ako mi nije do seksa nema tog poklona koji bi to promenio kao što me nedostatak poklona ne može zaustaviti kad se obrušim na muža!
 
Član
Učlanjen(a)
21.10.2009
Poruka
205
Ne razumem manipulatore generalno! Nisu mi jasne fore kupiću joj da mi da i kupio mi je daću mu... Ja sam žena blago staromodna, ako mi nije do seksa nema tog poklona koji bi to promenio kao što me nedostatak poklona ne može zaustaviti kad se obrušim na muža!

Ma nemoj??

Pa ti si gora od ovih manipulatorki!!
Samo kad se tebi ćefne...vid' Qr...ca :lol: :lol:!!
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ha-ha, na svaku kontru postoji-rekontra! Pa nije seks "izmisljen" samo zbog muskaraca, a da zene tu nesto trpe, odradjuju, rade samo zbog nas??? I mi mozemo da naucimo fore "boli me glava, spava mi se, nije mi do toga"! A ako je malo duze "boli glava", komsinicu sigurno ne boli... :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
27.11.2009
Poruka
1.306
Joj bre ko da je to ne znam sta! Sex kao i svaka druga aktivnost ce vam jednom dosaditi a kad? U braku. Mozda ova pojava nije normalna, ne znam, ali javlja se. Pokloni nemaju veze sa tim bar u ovom slucaju koji mi je poznat.
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
47
To apsolutno nije tačno!

Ako se dešava, onda sa brakom nešto nije u redu!
sa ovim se slazem jer ne kazu djaba masta -radi svasta.
a ako je dosadilo sa svojim covjekom postoji mogucnost da je zena bila na drugoj strani pa da joj je u sporedbi sa drugim to dosadilo,mada vjerujem da se sa pricom moze to sve srediti a i sa mastom.
nego zene da manipulisu-MANIPULISU I TO KAKOOO!!!
 
Natrag
Top