Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
interesuje me u vezi programa VAG-COM dali postoji uopste srpska ili bosanska ili hrvatska verzija,naime cuo sam da postoji al nemogu je naci nigde?
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
druze nisi me razumeo ,interesuje me ovaj program dali mogu da skinem u srpskoj ili hrvatskoj ili bih verziji?nzm dal uopste postoji osim na engleskom
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
pa jeli VAG i VCDS potpuno isto ili?a ovaj link ima virus tako da mi pretrazivac blokira otvaranje stranice ,molim vas pomozite mi jer se bas berazumem najbolje
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
hvala vam skinuo sam taj program i radi,jos me interesuje ovaj program kad instaliram na laptop dali sme taj racunar biti povezan na internet jer sam cuo ako si povezan na net on skine neki update i sprzi interface
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poruka
21
Pa tako sam i ja cuo pa racunar na kome mi je dijagnostika ne koristim na internetu!
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
29
dajte ljudi pa snimite bilo kakav besplatan firewall i blokirajte taj program da ide na internet i normalno mozete koristiti taj laptop
 
Učlanjen(a)
02.02.2014
Poruka
16
hvala vam skinuo sam taj program i radi,jos me interesuje ovaj program kad instaliram na laptop dali sme taj racunar biti povezan na internet jer sam cuo ako si povezan na net on skine neki update i sprzi interface
kako si ga skinuo,ja odem na onaj link a on mi nudi nesto drugo,kao treba mi neki program,ja ga skinem a vise nema onog sto sam trazio??
 
Natrag
Top