Uspesno Internet "muvanje"

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Pa net je samo početak. Pričaš s nekim, ako imate kamere, možete i da se vidite. Ako nešto treba da se desi - desiće se. Ako ne treba, i neće.
Moj dragi i ja smo slike razmenili tek pre nego što smo se videli, da bismo se prepoznali kad se sretnemo, a pre toga se uredno ispričali o svemu i svačemu. U to vreme nismo imali kamere, mada nam nije bilo ni bitno kako ono drugo izgleda. jednostavno su se "kockice složile" i sve je ispalo super.
Opusti se... možda ti se desi nešto lepo, nemoj sve da shvataš previše ozbiljno, nemoj ništa da očekuješ unapred i nemoj na sve to da gledaš sa odbojnošću, sa kojom sada pričaš. Nisam ni ja, pa već šest godina živim sa svojim dragim u vrlo skladnom odnosu.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Ne,slazem se ja sa tobom da moze da uspe i to,ali net je to... Cula si za ovog decka sto su kidnapovali,a obmanili su ga preko fb.. I ja i moja draga smo se prvo dop jako dugo,upoznali se bolje nego uzivo. Ja govorim da postoje ljudi koji to iskoriscavaju...zato pamet u glavu!!! Btw 6 godina? Svaka cast,bas mi je drago!! Zelim vas da 100 godina budete zajedno srecni :):):)
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
21
Ljudi ako iko ima neki predlog pomagajte molimvas ovaj ja sam se naime svideo nekoj devojci iz mog razreda i ona se meni svdja ali smuvali smo se preko facebook i to se desilo pre par sati ono znas al nzm sta da radim sutra u skoli ocemu da pricamo sad mi je devojka a sa proslom sam se skroz spetljo i ostavila me a ova mi se bas bas svidja
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top