Uspesno Internet "muvanje"

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Uspesno Internet "muvanje"

Kako da što lakše pronađete srodnu dušu preko Interneta…
1. Odaberite ime koje najviše odgovara vašem karakteru i pazite da vaš nadimak ne bude vulgaran i provokativan.
2. Napišite svoje hobije i interesovanja jer ćete tako biti zanimljiviji suprotnom polu, i naći istomišljenike koji uživaju u istim stvarima.
3. Izbegavajte stereotipe i rečenice poput „volim duge šetnje plažom“ ako zapravo volite da gledate TV i klopate brzu hranu. Iskrenost je i u online razgovoru najvažnija.
4. Postavite on line nekoliko svojih fotografija u različitim, svakodnevnim izdanjima jer je dokazano da ljudi tada lakše uspostavljaju kontakte.
5. Nemojte biti previše otvoreni i ostavite neke stvari za razgovor uživo.
6. Budite pozitivni! Vaš profil treba da bude vedar jer tako pokazujete ljudima da ste otvoreni i raspoloženi za razgovor. Ako se stalno žalite, partnera na Internetu nikada nećete naći.
7. Smisao za humor je veoma važan! Ukoliko nasmejete potencijalnog partnera završili ste pola posla.

Izvor: Na vidiku.rs
 
Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
684
Kao i obično sve sam *j*bo....ko radi taj i igreši....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ja sam žena, malo staromodna... Nekako volim da flertujem oči u oči a ne preko tastature... Pa onda osmeh, pa tu i tamo slučajni dodir...

A, ni jedan nadimak nemože da opiše moj karakter, koliko god se ja trudila...
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
asocijacija ovoga jeste ona reklama Fante ( ako se nevaram ).

Ja sam žena, malo staromodna... Nekako volim da flertujem oči u oči a ne preko tastature... Pa onda osmeh, pa tu i tamo slučajni dodir...
potpuno se slazem sa tobom .... napokon :acute: ... stim sto ja nisam zena :blum3:
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Milenčice, ti si svog "zlatnog dasu" našla tako nekada, ko zna šta bi bilo da, ne daj Bože, moraš to sada da radiš. Potpuno se drukčije živi, veruj mi.
Ja sam svog našla baš na netu, pre sedam godina.
Ništa od svega ovoga nisam uradila, ni sliku nisam postavila. Ničega se, od svih ovih pravila nisam pridržavala. On me je sasvim slučajno kontaktirao preko ICQ mesindžera, ne znajući o meni ništa osim koliko godina imam. Počeli smo da pričamo kad god se slučajno nađemo online, onda smo se čuli telefonom i svake noći (jedino tad je bilo moguće), vodili višesatne razgovore, i tek posle neke dve nedelje se prvi put videli. I to je bilo to. Od tad smo zajedno, šest godina zajedno i živimo.
Pre toga sam se i ja isključivo gledala "oči u oči" pa u više navrata nailazila na potpuno pogrešne ljude.
Mislim da u "internet muvanju" nema ničeg lošeg, samo ako ste iskreni. Bez zavaravanja i laži. To je samo moderan način komunikacije, potpuno normalan za današnje vreme. U današnje vreme radimo sve više, izlasci su sve skuplji, mogućnost da na nekoga "naletimo" na neki normalan način skoro ravna nuli, ali zato imamo internet. I ne mogu da shvatim ljude koji u današnje vreme mogu da kažu da su usamljeni i da ne mogu nikoga da nađu, a pritom imaju računar sa "prozorom u svet" u kući.
Ja sam na netu upoznala svog dragog, ali i još gomilu divnih prijatelja, i ne vidim ga kao nešto loše.
Možda sam imala sreće, ali ne sećam se da mi se na netu desilo nešto loše. A možda sam i umela da se čuvam.
U svakom slučaju, ova gore navedena pravila nisu tako loša, ali ja imam samo jedno: ISKRENOST!
Jer na netu ima mnogo ovoga, što ničemu ne vodi:

honestyontheinternetink.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Crvendać, potpuno si u pravu!
Slažem se da su danas druga vremena... Često kažem da nisam pronašla Dejkija pre puno godina, nisam sigurna da bih u opšte pronašla čoveka svog života... Mislim ni "net" ne bi sakrio moju groznu narav...

Mislim da ljudi moraju biti oprezni i iskreni... Oprezni da baš ne pruže sve na dlanu a iskreni iz prostog razloga da posle umesto "zgodnog, razbacanog tipa sa zelenim očima" dođe neki metiljavko...

Postoji jedna simpatična (ili tragična) pričica iz mog okruženja: poznanica je našla muža preko "neta" a posle par godin da ne poverujete i ljubavnika (prvo) tj drugog muža... Čekamo dalje događaje...
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Postoji jedna simpatična (ili tragična) pričica iz mog okruženja: poznanica je našla muža preko "neta" a posle par godin da ne poverujete i ljubavnika (prvo) tj drugog muža... Čekamo dalje događaje...
Dalji razvoj? "Višak" dece i manjak stambenog prostora... :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Jooooooooj ljudi izbegavajte internet muvanje :S pa ovo sto je Crvendac_011 postavio,apsolutno je tacno... Kad ti nekog gledas u oci i kada mu gledas slovo,nije nimalo isto!!! LIVE zakon :p
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Ma sve je to za ljude, Milenčice.
Najčudnija priča koju sam ja u životu čula je priča koju mi je ispričala prijateljica o svojoj poznanici. Elem, njena poznanica se lepo udala, rodila dete, i kad je dete imalo mesec dana, zaboli je zub i ode kod zubara.
Dva dana kasnije je, sa detetom u naručju, pobegla kod istog zubara i počela da živi s njim.
Prema tome, svašta se dešava i u stvarnom životu, internet muvanje se ni po čemu posebnom ne razlikuje od muvanja u "stvarnom" životu...
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Ma sve je to za ljude, Milenčice.
Najčudnija priča koju sam ja u životu čula je priča koju mi je ispričala prijateljica o svojoj poznanici. Elem, njena poznanica se lepo udala, rodila dete, i kad je dete imalo mesec dana, zaboli je zub i ode kod zubara.
Dva dana kasnije je, sa detetom u naručju, pobegla kod istog zubara i počela da živi s njim.
Prema tome, svašta se dešava i u stvarnom životu, internet muvanje se ni po čemu posebnom ne razlikuje od muvanja u "stvarnom" životu...

Ma kako se ne razlikuje?? Sta ti znas skim se ti dopisujes dok ga ne vidis? Lako je reci preko neta,a reci uzivo je nesto drugo!
 
Natrag
Top