USB Sound card

Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
24
Dragi moj prijatelju,
mnogo ti hvala na vremenu i trudu koji si mi posvetio. Zaista to mnogo cenim i mislim da ovo sokocalo ne zasluzuje vise nista. Zavrsavam bakcanje sa njim i skupljam novac da kupim drugi. Puno te pozdravljam i zelim sretnu 2015 godinu.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ako si to stvarno resio ,onda prvo reinstaliraj sistem ...po mogucstvu XP na prvu particiju,pa onda sedmicu na drugu,cisto da vidis sta ce biti...mada ako je samo do tog USB,to se moze zameni u servis...da ne ispadnes naivan na kraju...ima ti se zaraduju ovi na otkup racunara...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Ma u Device manager,otvoris My Computer,pa desni klik na prazno polje i na propertsi i onda se otvara sledeci prozor gde je Device.U Device Manageru pogledaj na koji port je ukljucena kartica idi desni klik na to i otvorice ti se manji prozor gde imas mogucnost da apdejtujes drajvere za karticu.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Mnogo se lako predao ,a jos nismo stigli ni do pola...u nastavku sam hteo da mu predlozim da iz biosa totalno disejbluje staru karticu,zbog moguce interferencije sa novom,a u device manageru da pogleda pod stavkom resources da mozda kartica ne deli IRQ sa nekim drugim uredjajem....al dobro sta se moze ...kad bude bacao komp u kontejner ja cu se sakrijem iza drvo i da cestitam samom sebi...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Verovatno je trebao da disabluje staru,a da enabluje novu karticu,ali je malo cudno to sto je ona neko vreme radila bez problema,pa mi je bilo cudno te mu ni ja to nisam predlozio.Valjda ce sutra kada prodje malo vremena procitati ovo i probati.I meni je tesko kada nekom ne mozes pomoci.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
Verovatno je trebao da disabluje staru,a da enabluje novu karticu,ali je malo cudno to sto je ona neko vreme radila bez problema,pa mi je bilo cudno te mu ni ja to nisam predlozio.Valjda ce sutra kada prodje malo vremena procitati ovo i probati.I meni je tesko kada nekom ne mozes pomoci.
Slazem se sa tobom moguce da ostaci drajvera od pokvarene prave komflikt pa i ja preporucujem da uradi sto mu predlazes.Moze biti i losi ostali drajveri pa su sad osteceni ili otkazali.Ako ovo sve ne uspije takodje je dobro da reinstalira cjeli sistem pa sve iz nova ako i tada bude problema jos sta mogu preporuciti restart biosa pa i to da pokusa nece skoditi nekada sam on pravi probleme.
 
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
24
Verovatno je trebao da disabluje staru,a da enabluje novu karticu,ali je malo cudno to sto je ona neko vreme radila bez problema,pa mi je bilo cudno te mu ni ja to nisam predlozio.Valjda ce sutra kada prodje malo vremena procitati ovo i probati.I meni je tesko kada nekom ne mozes pomoci.
Zao mi je da vas vise maltretiram sa ovim. Imam onaj zuti trokut na Teredo tunneling adapteru, ima li to kakve veze ?
 
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
24
Mnogo se lako predao ,a jos nismo stigli ni do pola...u nastavku sam hteo da mu predlozim da iz biosa totalno disejbluje staru karticu,zbog moguce interferencije sa novom,a u device manageru da pogleda pod stavkom resources da mozda kartica ne deli IRQ sa nekim drugim uredjajem....al dobro sta se moze ...kad bude bacao komp u kontejner ja cu se sakrijem iza drvo i da cestitam samom sebi...

Ne moras donecu ti ga kuci.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
He,he mali lukavac ,hocu reci lisac ,pogledaj da nije u taj USB nesto upalo unutra il ga produvaj malo usisivacem,nego nesto se ne secam da smo spominjali koji je model u pitanju,zar je moguce da ima toliko malo prikljucaka ,jel moz da postavis koji je model u pitanju ,cisto stosa radi,nema veze sto je stariji model,znaci cisto onako...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Zao mi je da vas vise maltretiram sa ovim. Imam onaj zuti trokut na Teredo tunneling adapteru, ima li to kakve veze ?
Mislim da ne utice,cini mi se da to bese neki program za prevode,dok se uspostavljala veza na CHAT-u,pa ako ne govorite iastim jezikom,to je bilo potrebno za prevod.Nisam bas siguran,ali mislim da je to za to.a ne za zvuk.
 
Natrag
Top