usb greska 43 pomoc

Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
282
pozzz narode imam problem usb sam koristio normalno i zadnji put kad sam ga ukljuccio izbaci mi gresku nece da ga otvori pise unknow device greska 43. unaprijed hvala svima na pomoci
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ako je prednji port to se cesto desava.Ima da se kupe i nisu skupi i zameni ih.Probaj u Devis manageru nadji taj port,obicno pise device uhknow idi desni klik na njega i probaj obnovi drajvere,ako ne uspe onda je sigurno otisao.I da ako si cistio komp od prasine iznutra proveri kontakte od tih prednjih portova mozda nije dobro utaknut, bas taj sto ne radi.
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
282
da....da.... upravu si ova dva nerade samo jedan radi i sta da radim sa ova dva jel moguce njih vratiti u funkciju hvala ti na pomoci
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ako ne sa drajverima,onda nikako t.j. retko se desava da se oni mogu popraviti.Ali ima da se kupe u kompletu predni portovi i nisu skupi.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Greska 43 je veoma opsta greska preko koje se ne moze zakljuciti sta je problem. Druge greske kazu sta je proeblem greska 43 kaze ne radi ali ne znam zasto :). Resenje je provera uredjaja na drugom kompjuteru radi provere hardverske ispravnosti, ako radi treba pronaci odgovarajuci drajver, ako ne uredjaj ne radi.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ako imas pozadi slobodan USB,imas produznih kablova sa tri ili cetiri izvoda i to mozes koristiti imesto prednjih,ti kablici nisu skupi,a dobri su jer su zadnji portovi bolji i sigurniji od prednjih.
 
Natrag
Top