Urastao nokat?? da ili ne?

Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
372
Molim vas da mi pomognete za 7 dana idem na more a imam blagi bol u palcu desne noge ma to nije ni blag bol ne znam kako da vam opisem osjecaj kao kada vam musica sleti na neki dio tela blago receno...Imam 14-est godina... Nemam otekline,nemam gljivice i nista se nije zagnolijlo...Nemam probleme dok hodam,dok oblacim patike nista...

Mozda cu da sada ispdnem glup pred ovoliko naroda ali napravio sam par slika nekoliko minuta prije otvaranja ove teme..


dsc02057u.jpg

dsc02058sg.jpg





Molim vas da mi odgovorite sto pre ako je to to da mi reknete kako da najbrze i najlakse odklonim ovaj problem...

Zahvalan svima...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.06.2010
Poruka
309
Ja sam imao slican problem pre nekolike god ali sam sam to resio, kidajuci deo nokta koji mi urasta, svi su mi govorili da idem kod doktora, ali kada sam video kako se to vadi i kida, nebih nikom preporucio! Pa moj ti je predlog da sam to sredis wink3
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
372
Hvala druze i ja to radim, jos neko neka rekne svoje misljenje...
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Ja ipak kažem da odeš kod pedikira. Ne moraš kod lekara, ali pedikir će ti rešiti problem. A naročito zato što ideš na more, i što to treba rešiti pre nego što dođe u dodir sa slanom vodom.
Inače, kad to rešiš, ubuduće, nokte pusti da izrastu pa seci ravno, ili još bolje, nemoj da sečeš, samo ih turpijaj. Ja sam svoj problem rešila tako.
Postoji i neki preparat protiv urastanja noktiju, možeš da pitaš u nekoj apoteci.
Ali ipak, ovo je sada, kad je baš frka, problem koji će ti najbrže rešiti pedikir.
 
Član
Učlanjen(a)
01.09.2009
Poruka
1
Ovo je tipicno urastanje noktiju i najbolje je javiti se medicinskom pedikiru tj. pedikiru koji radi na problemima to se resava za dve sekunde.
 
Natrag
Top