Upgrade telefona

Učlanjen(a)
25.06.2013
Poruka
162
rekao si da ti je tel. root-ovan...idi na data\custom.bin otvori ga kao text pa salji da vidimo sta pise.

Evo prekopao sam jedan stari HDD i nasao tool
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
...Nisam te razumio sa ovim da mora na box..možeš biti malo određeniji
To znači kod drugara u servis mobilnih telefona, gde se kači na uređaj za flešovanje/reparaciju...itd :) Uređaj kod nas popularno zovu samo BOX.
Za taj model provereno ima dosta za*ebancije, upravo sa tih mreža. Pretpostavio sam da si probao očigledne i svima dostupne načine, pa ih nisam ni pominjao.
Iako se po forumima napominje da nema veze, mislim da je bootloader najveći krivac. Probaj prvo da ga otključaš, oficijelno preko huaveijevog sajta.
 
Član
Učlanjen(a)
25.05.2013
Poruka
620
To znači kod drugara u servis mobilnih telefona, gde se kači na uređaj za flešovanje/reparaciju...itd :) Uređaj kod nas popularno zovu samo BOX.
Za taj model provereno ima dosta za*ebancije, upravo sa tih mreža. Pretpostavio sam da si probao očigledne i svima dostupne načine, pa ih nisam ni pominjao.
Iako se po forumima napominje da nema veze, mislim da je bootloader najveći krivac. Probaj prvo da ga otključaš, oficijelno preko huaveijevog sajta.
Otključan odavno:)
 
VIP
Učlanjen(a)
23.10.2012
Poruka
1.620
Onda ti najverovatnije ostaje samo jedno rešenje..."kutiče" :D
 
Natrag
Top