Update driver-a za grafičku karticu

Učlanjen(a)
18.09.2014
Poruka
111
Ne znam koliko je tačno, ali za što bolje performanse u igrama je bitno da posedujem najnovije drivere.. Sad ne znam jel to istina ili ne ali sam tako čuo na dosta mesta uglavnom na Youtube-u i nekim zvaničnim stranicama poput EA, Slightly Mad Studios i tako toga...
Inače imam matičnu MSI 760GM-P21(FX) (MS-7641) (CPU1)..
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Ne znam koliko je tačno, ali za što bolje performanse u igrama je bitno da posedujem najnovije drivere.. Sad ne znam jel to istina ili ne ali sam tako čuo na dosta mesta uglavnom na Youtube-u i nekim zvaničnim stranicama poput EA, Slightly Mad Studios i tako toga...
Inače imam matičnu MSI 760GM-P21(FX) (MS-7641) (CPU1)..

Drajvere skinite ovde:
Kod:
https://www.msi.com/Motherboard/support/760GM-P21-FX.html#down-driver&Win8 64


Ne mora uvek da znaci da su novi drajveri bolji. Cesto se objave drajveri za graficku koji recimo daju losije performanse za starije igre. Sto se tice drajvera za mrezu oni su uglavnom stabilini, i retko ima propusta u njima, tako da stabilnost interneta vise zavisi od internet provajderea nego od drajvera za mrezu.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Kao što sam ti već napisao - novi drajveri imaju smisla kod optimizacije za nove igre na novim grafičkim karticama. Tvoja kartica je sa kraja 2011/ početka 2012. Nešta ne verujem da je nekome posle 5 godina palo na pamet da optimizuje taj grafički čip kroz drajvere, zbog najnovijih igrara.

EDIT: Apropo ovog što je @Torgandwarf napisao: moja kartica GT610 sa najnovijim drajverima "zakucava" računar da jedino gašenje može pomoći. Sa starim drajverima radi za 10. To nije problem samo mog primerka, već je generalno problem čitave serije.
 
Natrag
Top