uninstaliranje

Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
imam na D disku instaliranu igru od 3.5 gige.zbog pada sistema smo morali da ponovo instaliramo windows .tako da je sa C sve obrisano .sada nikako nemogu tu igru da uninstaliram.Kada uđem gdje je intalirana neće da je uninstalira pokazuje neki eror.a kada uđem u Add or Remove Programs nema nikako da je igra instalirana .Kada obrišem folder sa igrom slobodni prostor na disku mi se ne povećava ,znači da instalacija negdje stoji ..Sta da radim
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Idi u Program files, možda tamo ima iikonica za deinstalaciju...
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
ma obrisi rucno, ili preko dosa ako znas raditi sa njim, a kazu da je odlican program your uninstaller, mozes i njega isprobati
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
kako ručno ...kada obrišem folder sa igrom ja mislim da time ništa ne uradim
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Instaliraj ponovo tu igricu na tu istu particiju,particija D.,pa je onda sa "Your uninstaller"-om obrisi.To ti je racunar zapamtio da je ta igrica bila tu instalirana,ustvari ona je sada nepostojeca.Znaci,instaliraj ponovo da bi je racunar prepoznao,i sa "Your uninstaler"-om deinstaliraj sve "repove" koji su ostali u memoriji racunara.
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
98
Time samo pravis nepotrebne reg entery-e. Samo obriši folder iz program files-a.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Za tvoju informaciju,"Your uninstaller" "vadi zice" i iz registria i sa svih mesta gde je nesto bilo instalirano,tako da posle deinstaliranja sa njim neostaje nigde,nista nepotrebno.
To jedna stvar,druga stvar je da si lepo procitao sta je napisala video bi da je napisala da je igrica bila instalirana na D.particiji a ne na sistemskoj,kakav Program files,ocemu ti pricas?!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
98
Za tvoju informaciju svaki program ostavlja neki trag bilo u obliku registry-ja ili čak fajla u temp folderu ili na drugoj lokaciji. Ako si gamer pogledaj My Documents folder i videćeš koliko imaš zaostalih foldera od igrica. Da ne pricam o shortcutovima koji ne rade, a ne bi postojali da je samo obrisao folder. Takodje mnogi programi primenjuju raznda podesavanja na sistem racunara ili instaliraju neke druge programe. To je u nekim prilikama neprimetno, ali najbolji primer je Ask toolbar cijijm brisanjem ne uklanjate skoro nista od onoga sto ste dobili instaliranjem.
Edit:
Program Files imas i u D particiji, a s obzirom da je reinstaliranjem sistema obrisano sve sa sistemske ostali su samo fajlovi na D particiji i brisanjem istih bi se potpuno oslobodio navedene igrice.
 
Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Dali ja pricam mandarinski pa me ti nerazumes???Ajmo ponovo iz pocetka:
"Your uninstaller" brise S V E iz registrija,memorije,program files,racunara...tako da deinstaliranjem bilo cega sa njim se brise odsvuda SVAKI trag,toga nigde vise nema,nepostoji.Ja neznam kako drugacije da ti objasnim,nepostoji ni "T" od traga bilo cega sto je bilo instalirano.
Ako si pogledao u ovoj temi post broj 2. i broj 3. video bi da je njoj Program files na C.particiji.
 
Natrag
Top