unifon kod sbb-a

Učlanjen(a)
04.02.2015
Poruka
31
Prilikom aktivacije Unifon aplikacije na android telefonu dođem do 4 koraka i kada dobijem putem sms-a verifikacioni kod, ne postoji mesto u aplikaciji za unos istog. Stoji samo obaveštenje: sačekajte verifikacioni kod i uskoro stiže sms sa kodom na broj ...... i dole dugme za prijavu koje ne reaguje na dodir i bez polja za unos koda iz sms-a.
Ako je neko uspeo da aktivira ovu aplikaciju molim za pomoć!
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
probaj da si svo vreme konektovan na wifi preko UniFi a ne preko svog kućnog wifi-ja
 
Učlanjen(a)
04.02.2015
Poruka
31
probao sam i to ali nema u 4. koraku se ne pojavljuje ta kućica gde treba da se unese verif. kod. Uostalom aplikacija je predviđena za bilo koji wifi....
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
evo ja sam probao i sve je bilo kako treba. pozvao sam mobilni i prikazao mi je sbb fiksni u identifikaciji?
jel ti imaš telekomov fiksni ili sbb-ov ?
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
jeste ta aplikacija predviđena za bilo koji wifi ili 3g mrežu ali je možda potrebno prilikom registracije da bude na unifi mreži
jer za još jednu njihovu aplikaciju unifi aplikaciju je potrebno da budeš da bi menjao podatke za nalog. naravno ne mora da znači da je tako i za unifon ali sam ja tako uradio tako da ne znam da li mora i li ne mora prvi put biti preko unifi.
naravno fiksni telefon mora biti sbb-ov i paket duo ili trio gold.
 
Učlanjen(a)
04.02.2015
Poruka
31
Nisi me razumeo izgleda. I kada probam preko unifi mreže prilikom instalacije aplikacije unifon na 4. koraku dobijem sms-om verifikacioni kod koji onda nemam gde da unesem u aplikaciju, naime ne postoji kućica za to. Kao što se vidi na slici:
Kod:
http://prntscr.com/90dwiy
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
nemam šta da te lažem kažem ti istinu

postoji linija

______4325______________________


na kojoj upišeš verifikacioni kod i potvrdiš dole

nađi neki drugi telefon pa probaj
 
Učlanjen(a)
04.02.2015
Poruka
31
jeste ta aplikacija predviđena za bilo koji wifi ili 3g mrežu ali je možda potrebno prilikom registracije da bude na unifi mreži
jer za još jednu njihovu aplikaciju unifi aplikaciju je potrebno da budeš da bi menjao podatke za nalog. naravno ne mora da znači da je tako i za unifon ali sam ja tako uradio tako da ne znam da li mora i li ne mora prvi put biti preko unifi.
naravno fiksni telefon mora biti sbb-ov i paket duo ili trio gold.


Zamisli bilo je sve to samo zbog veličine fonta na displeju fona....bio mi podešen na extra large i nisam mogao da imam mesto za kod zbog rezolucije monitora....hehehe, koje banalnosti, sda je sve ok.
 
Natrag
Top