Ulepšajte veče voljenoj osobi

Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Ulepšajte veče voljenoj osobi





Ukoliko ste dugo u vezi sa voljenom osobom, sasvim sigurno ste zaboravili one male slatke stvari koje ste za nju/njega činili na početku veze. Nakon određenog perioda u vezi, dešava se partneri počnu više pažnje da obraćaju na druge aspekte života, kao što je posao, fakultet, društvo - pa veza počinje da trpi!

Druga strana to oseća i sigurno vam neće reći da se oseća zapostavljeno, a ukoliko vam i kaže, može se desiti da se vi osetite ugušeno i da dođe do rasprave.

Da biste sprečili ovakve neprijatnosti, predlažemo vam da s vremena na vreme "poklonite" voljenoj osobi veče i pripremite joj omiljenu večeru kao iznenađenje.

Veče organizujte tako da obezbedite intimnu atmosferu samo za vas dvoje, aranžirajte sto kako bi ona/on videla/o da ste se zaista potrudili, dočekajte je/ga sa osmehom i toplim zagrljajem.

Pričajte čitave večeri o tome koliko vam znači kao podrška u životu. Verujte da će ovakav postupak učiniti da se vaš partner oseti posebno i voljeno, a kao rezultat toga prirediće vam mnogo lepih trenutaka.

Zapamtite, mala pažnja dovoljna je da ljubav nastavi da cveta.
:roll:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Upravo to, život čine male stvari, sitna zadovoljstva! Nije poenta kupiti dragoj zlatnu ogrlicu, ok imaš para i možeš, ali u tome nema ništa tvoje, nisi ostavio lični pečat, emociju... Da, vecerica samo za dragu, ne mora da bude nešto posebno, ali će ona znati da ste se trudili i uradili neke stvari samo zbog nje!
Ako niste neki stručnjak, i jaje na oko može lepo da izgleda! :lol::lol::lol:
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Čvrsto verujem da su buket od 101 ruže (gde nađoše baš taj broj, što nije 105) ili neki besan nakit samo prazni gestovi koji nikako ne znače ljubav... Već sam pisala negde ali meni mnogo više znače sitnice koje govore da me je pažljivo slušao i da želi da mi bude lepo i ugodno... I, ja uzvraćam istom merom... Nekom sa strane to izgleda kao ništa ali nama je sve i više od toga!
 
Natrag
Top