Ulazak na facebook

Član
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruka
49
Zdravo svima,kako ste,mozda sam malo dosadan sa ovim temama ali mozete mi reci dali neko zna bilo koji program sa kojim se moze uci nekom u profil na facebooku imam jedan koji je neko napravio moj i sada svasta pise pa meni treba bilo koji program sa kojim bi mogao uci na taj profil da ga unistim,eto ja bi molio sve koji znaju da mi kazu ali da taj program nema spamove ili sta ja znam nekakve viruse sto bi mi moglo ostatiti racunar-)))ako ko znam neka javi moze i ovako a moze i privatna poruka...molim vas-))pls
 
Član
Učlanjen(a)
25.07.2011
Poruka
50
hahahahaha, dobar zahtjev imas, obrati se vidovtom Milanu, najprije ce ti on pomoci
 
Član
Učlanjen(a)
27.07.2010
Poruka
30
znaci nepostoji nikakav program nego trebas zagrejati stolicu sve oko compjutera ,programa ,proramiranja itd
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
ma nema ništa od toga prijatelju,možeš da znaš koliko hoćeš programe i kompijutere,jedino da nekom nabodeš ovako šifru ako te već to zanima ;)
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
1st post

axaxaxa . . . em si nepismen, em nemas pojma o krekovanu i lejmovanju, programima i ostalim stvarima, a pre svega ne znas kako sam sebe da zastitis na fb-u

3 post

xaxaxaxaxa, pazi na pravopis, postoje programi za one gluplje krekere, a za one ne postoje, jer oni sami prave razne viruse, keylogere i stalo . . . manite se krekovanja (tog vaseg hakovanja) . . . .
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
naravno da postoji nacin da provalis u profil al su ti isto tako sanse da te uhvate i da platis kaznu 300e, druga stvar, svi oni programi koje nadjes na youtube kako nekom provaliti profil su tolika laz da samo budala nasjedne, il ti nabije virus u komp il ti licno ukrade sifru pa ti vidi, mozes se igrati fisingom al kazem ti, plati pa se klati
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruka
49
znam ja da su mi velike sanse da me uhvate,mislio sam ako slucajno postoji program za to,da nije neko programirao bez virusa ali izgleda da nema a znaam da su na yutube-u svi programi puni virusa najcesce je to trojan,mislio sve se to svodi na prevari i virusima kao i oni zynga poker botovi koji su oni isto kreirali da uniste nekog virusom-)))ti si apsulutno u pravu,ja to znam i bez tebe hvala ti na objasnjenju,ali ja cu opet traziti program ako bude kakav ali bez virusa pa valjda cu nekada naci:)

Dodato posle 14 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

meni taj program i nije toliko važan,važni mi je to da uništim onaj profil kojeg je neko napravio,samo je uzeo moju sliku koja mi je bila slika profila pa sam mislio kako uci i oprisati taj profil,jer mi smeta:)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
onda samo fising care, al tu ti treba php znanje, imas i gotove skripte na netu, pa pogledaj, al ovdje na forumu definitivno neces naci
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2009
Poruka
3.218
Pa i da "udjes" na taj profil ne bi mogao da ga "unistis"...U svakom slucaju mozes da prijavis taj profil..."This profile is pretending to be someone or is fake"...
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2011
Poruka
49
pa mogao bi ga unistiti ili odjavim ga ili ga zakljucam moze se kako da ne,a svi mi govore da prijavim taj profil ne uspjeva to nisam jednom uradio to ali ne uspjeva:)usvakom slucaju hvala ti na objanjenju ali ja cu vidjet sta tu mogu uraditi-):D
 
Natrag
Top