Ukljucivanje i iskljucivanje Automatskog azuriranja plocice

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Windows 8 Store aplikacije mogu da isporuce periodicno ili u realnom vremenu podatke koji ce se prikazivati kao obavestenja o novostima na njihovim plocicama u start meni prozoru.Ove plocica informacije se salju od App provajdera te se kroz Windows obavestavanja usnimavaju i skladiste na vasem racunaru. Ako otkacite aplikaciju iz Start meni prozora ili deinstalirate je, aplikacija nece dobijati prikaz obavestenja na plocici .Ovo uputstvo ce vam pokazati kako da rucno ukljucite azuriranja plocica uzivo ili iskljucite za bilo koju od ovih aplikacija u operativnom sistemu Windows 8.

Stanite misem na donji desni ugao desktopa a zatim klikom misa izaberite Start opciju.....broj 1

zlrQa.png


Posto se otvori Start meni prozor,desnim klikom misa obelezite aplikaciju kojoj zelite otvoriti automatsko azuriranje...broj 2,a zatim posto se pojavi meni klikom misa odaberite opciju Turn live tile off ...broj 3
ihc9v.png

Na isti nacin ako je ukljuceno automatsko azuriranje plocice mozete i iskljuciti stim sto cete klikom misa odabrati opciju
Turn live tile on.......
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
U PDF

:download:

[raw]<iframe src="https://skydrive.live.com/embed?cid=8CCD738267EA8F26&resid=8CCD738267EA8F26%211146&authkey=AG-KbBWc_us6sFU&em=2" width="476" height="288" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>[/raw]
 
Natrag
Top