Ubrzajte surfanje i online streaming bez ikakvih programa

Član
Učlanjen(a)
28.12.2009
Poruka
30
Pa onako malo radi pa malo koči...neznam,meni je to uvek bio problem a koristim adsl od 1024kb :(
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2009
Poruka
3
slika.jpg
Šta objašnjava ovo??? whistle2
Mislim nakon uvodjenja teksta iz posta u system folder!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Objasnjava da nisi odradio kako treba i da nemas konekciju,,navodno,, sa netom...

Inace to je stara fora koju ja uvek odradjujem kada instaliram XP......i spada u naj 20 XP Trika.....a da je tacno to evo dokaza......

Uvek instaliram skriptu za download sa youtuba u raznim formatima....po zelji....
Sve formate mozete downloadovati odmah cim dodjete na youtube stranicu(na zeljeni spot) osim downloada u mp3 formatu za koje trebate sacekati neko realno vreme spota dok se obavi proces ripovanja u mp3 a zatim tek downloadovati.......
Sa odradjivanjem ovog trika(posto puni bafer jako brzo) za proces ripovanja u mp3 format trebate sacekati samo par sekundi........dakle i download sa Youtube mozete obaviti u mp3 odmah........

Uz to jos kada se odrade i par trikova sa registrom kojih ima ovde na forumu u tutorijalima (10 najbolja XP trika)...pogotovu XP na krilima i Brzi i zustri.....dobicete jako brzo surfovanje netom da necete poverovati......Naravno download ostaje isti jer to zavisi sasvim od drugih faktora.....

34phtmb.jpg
 
Natrag
Top