Ubacivanje kulera

Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
jel ima neki klip ili slikovito objašnjeno kako se ubacuju ovi kuleri sa četiri ove žabice il šta su već
sat vremena mi je trebalo da učvrstim ovaj moj da se ne mrda, nikako da skontam. Pa da znam za ubuduće odmah da namestim

cooler.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Trebaš te četiri žabice da okreneš za 90 stepeni suprotno od strelice(proreza za šrafciger) koja je na njima i da ih onda pod pritiskom sabiješ u rupe i to prvo dve nasuprot jedna drugoj pa onda druge dve, znači u X(krst) položaju ih sabijaš. Moraš ih zaokrenuti zato što ga skidaš sa šrafcigerom koga odozgo žabice okreneš u suprotnom smeru tada se one otpuste i skineš kuler. Nije jednostavno ali to je princip.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2011
Poruka
266
Trebaš te četiri žabice da okreneš za 90 stepeni suprotno od strelice(proreza za šrafciger) koja je na njima i da ih onda pod pritiskom sabiješ u rupe i to prvo dve nasuprot jedna drugoj pa onda druge dve, znači u X(krst) položaju ih sabijaš. Moraš ih zaokrenuti zato što ga skidaš sa šrafcigerom koga odozgo žabice okreneš u suprotnom smeru tada se one otpuste i skineš kuler. Nije jednostavno ali to je princip.

Znači žabice treba da budu okrenute kao da je kuler postavljen u kućište i onda pritisnem samo ?
A zašto mora u X, ja sam redom pritiskao?
 
Natrag
Top