U/P Skeneri i kako skenirati

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
pFtR6aK.jpg


posle unistal pa instal python sve naopako heee

ako imas timvajer posalji brojeve na pp.....

RESENO...:mig:
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
pozz,jel ima alat da se combo lista tipa user:password konvertuje u get.php?username=user&password=password&type=m3u,mislim ako imam combo listu sa puno usera i passworda,a da ne bude isti user kao i password
majstore ako mi mozes pomoc oko kreiranja combo liste,ima li alat da se kreira combo sa razlicitim userom i passwordom ako su user:password ,ili se mora sve jedan po jedan.Znam da moze a da bude isti user kao i password,ali moze li da budu razliciti...
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
slabo se snalazim u notepad,odradim sve ubacim usere,ubacim get.php?username=sa uredjivanjem kolona,onda zalijepim na isti nacin &password=,ali passworde onda neznam da ubacim
 
Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
817
slabo se snalazim u notepad,odradim sve ubacim usere,ubacim get.php?username=sa uredjivanjem kolona,onda zalijepim na isti nacin &password=,ali passworde onda neznam da ubacim
combo izgleda ovako
1:2
2:3
4:5
prije svega : ovaj znak zamjeni sa &password= ovako search-find -replace find wiht u to polje : u polje replace with &password= i kliknes replace all
poslje toga search-find -replace find wiht u to polje \v u polje replace with &type=m3u ne zaboravi da cekiras regular expression i klikni replace all poslje toga ides na edit colmun edit i u polje text to insert copy paste http://server:port/get.php?username= i klik ok sacuvas kao combo.txt i,prostije ne moze
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Da miki ti je lepo objasnio.......takodje ako hoces jedan deo da ti bude statican sigurno si primetio da je * promenljiva kategorija..tu ti netrebanotepad ni nista....stavis naprimer u servere.....

http://ime servera:port/get.php?username=TEST&password=*&type=m3u

onda ce ti user biti statican u ovom slucaju TEST a pasword menjati iz kombo........

igraj se ukapiraces brzo......
 
Natrag
Top