U/P Skeneri i kako skenirati

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Neznam imam isto jednu mac listu i kad gledam na pc onda nece na tv da radi, a kad je ugasim na pc hoce opet na tv da radi

Ti ti je isto kao ovi što skeniraju i nađu 20 listi i kažu našao sam liste al' ni jedna ne radi i obrišu ih. Kod nekih je jedan user i gleda onaj ko prvi upali.

Pravilo koje moja žena već godinama koristi kad je u pitanju tv. :D
 
Učlanjen(a)
07.02.2017
Poruka
7
izvinjavam se,vidim da se može gledati televizija preko računala,može li me tko uputiti u to....hvala
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2013
Poruka
30
Neznam dali je ovo pitanje za ovog dijela foruma ali ako mi neko moze pomoci bila bih mu zahvalna. Naime USPJELA SAM NACI LISTU SA MAC ADRESOM KOJA RADI DOBRO NA PC ALI KADA JE UBACIM U SMART TV NECE DA OTVORI KANALE (PISE ERROR). Pitanje: MOZE LI SE TA ISTA MAC LISTA NEKIM ALATOM PRETVORITI U LISTU FORMATA m3u, m3u8, html. JER SAM PRIJE IMALA TAKVU LISTU (koja je stala) KOJA JE NORMALNO RADILA NA SMARTU. HVALA UNAPRIJED NA POMOCI
otvori listu na PC sa VLC i ona idi ,save listu u kom formatu,i onda takvu listu ,na koju si uradila save,probaj na tv.
 
Učlanjen(a)
20.03.2016
Poruka
120
Jel ima neko pass za MAC Scanner by Revolution???
Bio bih zahvalan ako dobijem na PM.
 
Učlanjen(a)
01.11.2016
Poruka
43
Ova lista MAC je naravno snimljena u m3u formatu, pokusala i m3u8 i html ali na TV izbacuje mi erorr. Tv je inace philips, nije android nego samo SMART i listu gledam preko OTT playera, pokusala i preko SSIPTV ali nece pa nece. SOTA - preko koje ti aplikacije gledaš MAC listu i kako su ti podesene opcije u tom playeru?
Hajde administratori, pomozite mačkici
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Ova lista MAC je naravno snimljena u m3u formatu, pokusala i m3u8 i html ali na TV izbacuje mi erorr. Tv je inace philips, nije android nego samo SMART i listu gledam preko OTT playera, pokusala i preko SSIPTV ali nece pa nece. SOTA - preko koje ti aplikacije gledaš MAC listu i kako su ti podesene opcije u tom playeru?
Hajde administratori, pomozite mačkici
pa reci o kojoj se listi radi,da bi mogao neko preciznije da ti odgovori...
 
Učlanjen(a)
20.03.2016
Poruka
120
Ova lista MAC je naravno snimljena u m3u formatu, pokusala i m3u8 i html ali na TV izbacuje mi erorr. Tv je inace philips, nije android nego samo SMART i listu gledam preko OTT playera, pokusala i preko SSIPTV ali nece pa nece. SOTA - preko koje ti aplikacije gledaš MAC listu i kako su ti podesene opcije u tom playeru?
Hajde administratori, pomozite mačkici
Proveri prvo tu listu na computer preko VLC ilislicno, dali ti lista uopce radi.
 
Natrag
Top