U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
12.05.2013
Poruka
42
Sve ovo pratim polako ali sigurno isto tako ce se desiti stim Skenerima listama itd...jer puno ljudi nezna da zadrzu tajne i postovanje prema doticnih kojih ulaze puno vremena i truda oko tih stvari da pomazu vam ( svim userima ).Zato moj savjet svim... postujte i budite zahvalni doticnim koji ulazu tolko za vas.
P.S. a za ove koji unistavaju savjet je ( Doktor );)
Hvala majstorima za ovo i pozdrav za ceo Tim.;)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
E da........zaboravih da kazem.....

Imamo i cetrdesetak aplikacija koje ,pomazu,vucu, kreiraju liste sto smo pravili ali njih cemo nekom drugom prilikom...ovo su bili skeneri......a ovih dana cu postaviti preko 100 programa koji nisu naravno nasi ali pomazu na razlicite nacine....
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Sve ovo pratim polako ali sigurno isto tako ce se desiti stim Skenerima listama itd...jer puno ljudi nezna da zadrzu tajne i postovanje prema doticnih kojih ulaze puno vremena i truda oko tih stvari da pomazu vam ( svim userima ).Zato moj savjet svim... postujte i budite zahvalni doticnim koji ulazu tolko za vas.
P.S. a za ove koji unistavaju savjet je ( Doktor );)
Hvala majstorima za ovo i pozdrav za ceo Tim.;)

pozdrav i za ceo Crosatellite tim od prvog Super Moderatora tamo a koji nije iz HR....to jest mene...hehe....davna 2008/2009..srecno vreme bilo...i drago mi je sto taj forum jos uvek opstaje i bori se.....
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.936
A ja mislio nikog ne interesuje po komentarima :beee:
oSEjGUK.png
 
Učlanjen(a)
12.05.2013
Poruka
42
pozdrav i za ceo Crosatellite tim od prvog Super Moderatora tamo a koji nije iz HR....to jest mene...hehe....davna 2008/2009..srecno vreme bilo...i drago mi je sto taj forum jos uvek opstaje i bori se.....
Drug jos si uvjeg dobrodosao i za status nije problem i za mene ne igra status nikakvu ulogu ( obican clan ili Admin da je ) nego vazno je biti covjek ( osoba zdravog razuma koji se bavi stim stvarima )
P.S. eto trudimo se i mi kolko mozemo i pomazemo userima kolko je u moci....Pozdrav;)
 
Natrag
Top