U/P Skeneri i kako skenirati

VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Pod pretpostavkom da sve BUCE snimis u user1.txt a sve SEKE u user2.txt napravio sam ti mali bat file koji spremis u isti folder kao i ova dva gore pomenuta txt fajla i pokrenes ga. Ovisno o broju BUCA i SEKA moze potrajati prilicno dugo. Na kraju ces dobiti ovo:

BUCOSEKA:SEKABUCO
itd.

Napominjem da ce bat file napraviti sve moguce kombinacije BUCA i SEKA pa ces ih imati poprilican broj. Prvo probaj sa dvadesetak da vidis da li ti ovo odgovara. Ako trebas razmak izmedju BUCO i SEKA stavi u bat fajlu razmak izmedju %%G i %%H.

Kod:
@echo off
echo Pricekajte dok combo bude kreiran...
     FOR /F %%G IN (user1.txt) DO (
     FOR /F %%H IN (user2.txt) DO (
     
     echo %%G%%H:%%H%%G>>combo.txt 
         
     )
)
echo Gotovo!
pause
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Pod pretpostavkom da sve BUCE snimis u user1.txt a sve SEKE u user2.txt napravio sam ti mali bat file koji spremis u isti folder kao i ova dva gore pomenuta txt fajla i pokrenes ga. Ovisno o broju BUCA i SEKA moze potrajati prilicno dugo. Na kraju ces dobiti ovo:

BUCOSEKA:SEKABUCO
itd.

Napominjem da ce bat file napraviti sve moguce kombinacije BUCA i SEKA pa ces ih imati poprilican broj. Prvo probaj sa dvadesetak da vidis da li ti ovo odgovara. Ako trebas razmak izmedju BUCO i SEKA stavi u bat fajlu razmak izmedju %%G i %%H.

Kod:
@echo off
echo Pricekajte dok combo bude kreiran...
     FOR /F %%G IN (user1.txt) DO (
     FOR /F %%H IN (user2.txt) DO (
    
     echo %%G%%H:%%H%%G>>combo.txt
        
     )
)
echo Gotovo!

@kljuki29 
OK pokusacu da budem precizniji
BUCO    Prva imena ca 10000
SEKA    Prezimena   ca 10000
i prva imena i prezimena su realni (stvarni) i izmedu njih postoji razmak i pocinju sa velikim slovom.
Nadam se da je sada malo jasnije.
pozdrav
Hvala za bat fajl dobar je i taj za buduce testove.
pause
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
2me68sz.png
nasao status ali simple nista ne nalazi

upload_2018-4-30_4-15-55.png
izvinjavam se zbog duplog posta negde sam zabrljao zbog slike
 
Poslednja izmena od urednika:
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
89.32.200.6 Telekom Romania Communicattion
7006.png
Portovi 9000 - 9010 mumudvb.
Kanali idu ovako:
h**p://IPadresa: Port/playlist.m3u

Port 9998 udpxy status
udp/239.100.1.xxx:1234
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
gledajuc po ovom ako je status client error tu bi mogla biti lista...hajde sota daj jedan IP opseg gdje ima nesto nase da pokusam naci...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
gledajuc po ovom ako je status client error tu bi mogla biti lista...hajde sota daj jedan IP opseg gdje ima nesto nase da pokusam naci...
Nije tako, client error ne znaci da tamo ima kanala. Zato sluzi wotweb, da bi proverio. Naredni put kad skeniras neku IP adresu i pokaze ti client error na neki port mislices da tamo ima kanala. Sasvim pogresno. WotWeb tacno pokaze o cemu se radi.

Ovo je lako, mogao sam postaviti gotovu listu ali nije to fora. Bitno je da sami izvucete kanale, tako moze da se uci :).

Ako toliko zelis opseg evo ti jedna konkretna adresa:
178.132.4.144
Tamo ima nasih kanala. Sto ako je iskeniras, skeniranje nista ne pomaze, konkretno kanali nalaze se na port 80.
hzXsGdx.jpg

Nije poenta samo da se skenira. Vise od 90% slucajeva pokusaji su neuspesni doci do nesto konkretno. Bitnije je da se "oseti" da se tamo negde nesto krije.
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
u pravu si..i kad pronadjem kad neznam kako otvoriti nginx server...a takvih je na milione treba znati koji je pravi ipak postoji sigurno neka caka samo za nas koji smo manje upuceni u to jos uvijek je nedostizno....preostaje samo da i dalje trazimo liste po raznim forumima...a imao bi zelju da sam pronadjem dobru listu...ipak hvala Darkon
 
Natrag
Top