U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
evo jedna adresa i sken ranga porta, treba znai sta je sta(ja ovde recimo znam), pitaj darka on zna
mfyvP7
https://ibb.co/mfyvP7
Kod:
http://www.softpedia.com/get/Internet/Servers/Proxy-Servers/Http-Proxy-Scanner.shtml#sgal_0
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Http Proxy Scanner skenira IP na sve portove od 0 do 65535. Ako mislis da preko skenera mozes da provalis u zakjucan DM, ne moze to. Preko njega uglavno na osnovu otvorenih portova mozes da vidis sta ima. Nije samo DM, tu su astre, udpxy adrese i svasta. U svaki slucaj provera otvorenih portova preko wotweb, ako je neka adresa sumnjiva.

PS
Evo jedna adresa Nakom doo Slovenija
95.143.144.130
Iskeniraj sa HTTP Proxy Scanner, sta si pronasao.
Nema tamo puno otovrenih portova, navidum nema nista ali nije tako :).
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Znaci rekli smo sken pa provera preko wotweb.
7006.png
Apache/2.4.7(Ubuntu), moze da bude bilo sto blog, sajt. Ali sa sugurnocu moze da se pretpostavi da je tamo stalker panel.
Negde je Code 200, 302, 403, 404, 503 sve ovisi kako je vlasnik postavio. Ovaj se dobro stiti Code 403 forbidden (zabranjeno) :).

Skeniranje IP adresa nista ne kosta :), malo iskustva i rezultat sam dolazi.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Zna li neko da li su uhvacene ove zene sto su kidnapovale @boki71 . Zadnji put vidjen 5.4.2018 pored sume go do pojasa i rascupane razdlakavljene kose, kada su ga maskirana lica opila hloroformom i strpala u kombi, po svedocenju jednog od lokalnih stocara divljih bikova.
Po drugoj teoriji kako sam cuo, neka starija teta i njena cerka ga zavezale i drzi ga u kuci svog pastorka kao seksualnog roba. Ako iko zna gde je adresa te tete neka javi meni da se ponudim u zamenu kod nje i spasem ga.
Ajde, pa ce vam posle Boki posalje svezu listu u znak dobre volje da gledate crtani sa malim podmazanim sudjerom i njegove male gipke avanturice i primena.
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Ovaj DM ima kod 403, u browser nema da se otvori. Nama nije potrebno gledanje preko njega vec trazimo nesto drugo :).
Sada ukljucujemo drugi skener http Proxy scanner, samo da se vidi koji su portovi otvoreni. Bitan je onaj port 445, kad je vec otvoren onda treci skener, NetworkIP Scanner. Pozz svima.Darkon ovo si ti napisao na 159 stranici ovog dela Foruma, mene je to zbunilo prvo wotweb,pa Proxy skener,pa Network IP skener.Ja znam da ne moze u zatvoren drim da se udje.Samo sam video sliku i vidim u trecem skeneru gomilu drimova pa me zato zainteresovalo.Sutra Ako budem imao cremena probacu ove primere Koje ste postavili i hvala vam svima na pomoci
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Znaci rekli smo sken pa provera preko wotweb.
Pogledajte prilog 107067
Apache/2.4.7(Ubuntu), moze da bude bilo sto blog, sajt. Ali sa sugurnocu moze da se pretpostavi da je tamo stalker panel.
Negde je Code 200, 302, 403, 404, 503 sve ovisi kako je vlasnik postavio. Ovaj se dobro stiti Code 403 forbidden (zabranjeno) :).

Skeniranje IP adresa nista ne kosta :), malo iskustva i rezultat sam dolazi.
Zdravo kod galeta sam uspeo ja sam tako ranije skenirao sa Angry skenerom znam za "status" itd,ali Darkon ovo kod tebe ne ide nece status nece nista hvala puno
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Pitanje
Da li neko od kolega na forumu ima instalisan Gemini Project 2 na nekom DB?
Interesuje me da li je putanja za newcamd i oscam kao na novijim emulatorima ili ne.
pozdrav
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
hajde da malo razbijemo ovu tisinu
pitanje glasi:
BUCO SEKA
zelim da mi BUCO SEKA bude U
zelim da mi SEKA BUCO budu P
dakle BUCO SEKA:SEKA BUCO U/P
zamislite nekoliko tisuca - hiljada takvih U/P
da li imate prijedlog za rijesenje dileme?

pozdrav
 
Natrag
Top