U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruka
33
Ljudi gde nalazite combo tipa jd7vu8kh:Bh8kg6j, koji su random tipa pošto ovo sto vidim sve je manje servera ime:ime ili ime123:ime123 i tome sl.

I Sentry i losmijevi skeneri koliko sam video rade po istom principu a to je kombo
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
239
Ljudi gde nalazite combo tipa jd7vu8kh:Bh8kg6j, koji su random tipa pošto ovo sto vidim sve je manje servera ime:ime ili ime123:ime123 i tome sl.

I Sentry i losmijevi skeneri koliko sam video rade po istom principu a to je kombo
Zaboravi na takvo skeniranje.
To se uzima ulaskom u panel.

Envoyé de mon LG-D855 en utilisant Tapatalk
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
Ljudi gde nalazite combo tipa jd7vu8kh:Bh8kg6j, koji su random tipa pošto ovo sto vidim sve je manje servera ime:ime ili ime123:ime123 i tome sl.

I Sentry i losmijevi skeneri koliko sam video rade po istom principu a to je kombo
Kao što reče čovek,nemoj džabe da gubiš vreme!Ako baš hoćeš da probaš,ovde možeš da generišeš wordlist
Kod:
http://www.unit-conversion.info/texttools/random-string-generator/
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
@bozicko
u namjeri da ti pomognem savjetujem ti da procitas pazljivo prvih 100 stranica ovdije.
ovdije ima toliko korisnih savijeta da je zaista tesko da neuspijes.
Obrati posebnu paznju na to sto su napisali Boki, Losmij,Saledobri,Darkon i naravno Denis i uvidjet ces da imas mnogo vise razloga za optimizam nego sto ocekujes (govorim iz licnog iskustva).
zgrij stolicu i uci :)
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruka
33
@bozicko
u namjeri da ti pomognem savjetujem ti da procitas pazljivo prvih 100 stranica ovdije.
ovdije ima toliko korisnih savijeta da je zaista tesko da neuspijes.
Obrati posebnu paznju na to sto su napisali Boki, Losmij,Saledobri,Darkon i naravno Denis i uvidjet ces da imas mnogo vise razloga za optimizam nego sto ocekujes (govorim iz licnog iskustva).
zgrij stolicu i uci :)
Hvala na odgovoru. Nije mi problem da čitam, ali bih voleo jedan konkretan odgovor. Šta se koristi osim komba? Kali Linux, python ili sta vec. Socijalni inženjering?
Našao sam sa losmijevim i saletovim mnogo lista ali puknu za dan dva jer su takve_loše.

Nameracio sam se na jedan odredjeni ali nije naivan...
 
Natrag
Top