U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
pitanje za Sale Dobroga
da li je moguce usporiti slanje naloga nekom serveru na IPTV playlist checkeru 1.2.4?
Naime na mnogo novijih servera postoji zastita kako izgleda ako se scannira bez proxi.
da li je moguce smanjiti broj zahtjeva na 20-25 u minuti?

Hvala za inace jako upotrebljiv scanner :)
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
ima li neko za podjeliti dobar proxy za skenirati ...imam ih par ali svi neaktvni
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
hvala druze...jos me zanima dali skener sam pronadje ispravan proxy(puno ih neradi na popisu) ili treba rucno ubaciti...kako?
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Da li neko moze da mi pomogne oko art liste? Konkretno da mi kaze u kom obliku se url servera ubacuje u skener? Posaljite odgovor u poruku
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2012
Poruka
33
Pozdrav, moze mala pomoc?

Za pocetak da se zahvalim dobrim ljudima na ovom forumu, jer sam za par sati provalio neke cake koji su mi olaksale zivot.
Kao pocetnik skenirao sam liste sa mac adresama i posluzilo me, nasao sam ih stotine, ali sveukupno one traju po nekoliko dana i to je to.

Zatim sam provalio udp liste i za sada imam uspeha.

Medjutim, moze li pomoc u jednom konkretnom slucaju?

Da li znate koji alat mote da pomera port+1 za svaki sledeci scan?

Primer: XXX.XXX.XXX:XXX/udp/XXX.XXX.XXX.1:001 pa sledeci XXX.XXX.XXX:XXX/udp/XXX.XXX.XXX.2:002
XXX.XXX.XXX:XXX/udp/XXX.XXX.XXX.3:003.

preko simpletv playera dugo traje jer on sve redom pretrazuje i to je po nekoliko sati?

Hvala jos jednom i nadam se brzom odgovoru.
 
Učlanjen(a)
10.12.2017
Poruka
9
TKO BI MI POMOGAO OKO SVEGA IMAM X SCANNERA COMBO LISTI ITD ITD SAMO DA TO POSLOZIM:) NEKA DOBRA DUSA HEHEHE
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
154
kreni od prve strane up skenera procitajsve ti je objasnjeno ako ne uspes onda pitaj pomocice ti neko pozzz
 
Natrag
Top