U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
08.09.2015
Poruka
131
nije mi jasno kako nemozes da ubodes listu jos mnogo servera ima koji koriste user:pasw isti
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
sejo71,skeniranjem neces naci nista od onog sto na googlu vec nema,ko kaze da izmisli combo i da potrefi user i pass.....to je sansa 1:10000000000000,samir:samir i sejo:sejo su se koristili kad se tek pojavio iptv,tako da je bolje ne skenirati.Ja sam bez liste,svaki dan s posla kad dodjem,nadjem neku sto je neko postavio,ubacim,vecinom su negledljive,trzaju.Ako ne trza,noc traje,sutra s posla dodjem,lista ne radi i tako svaki dan...Platit nekom ,nista drugo ne ostaje ako hocemo gledat
 
Učlanjen(a)
08.09.2015
Poruka
131
sejo71,skeniranjem neces naci nista od onog sto na googlu vec nema,ko kaze da izmisli combo i da potrefi user i pass.....to je sansa 1:10000000000000,samir:samir i sejo:sejo su se koristili kad se tek pojavio iptv,tako da je bolje ne skenirati.Ja sam bez liste,svaki dan s posla kad dodjem,nadjem neku sto je neko postavio,ubacim,vecinom su negledljive,trzaju.Ako ne trza,noc traje,sutra s posla dodjem,lista ne radi i tako svaki dan...Platit nekom ,nista drugo ne ostaje ako hocemo gledat
najbolje je platit al nisi upravu da lista nema koje traju kad ih pronadjes skeniranjem imam ih dosta vec duze vrjeme pa cak i godinu dana tako da nisi u pravu sto se tice tog skeniranja
 
Učlanjen(a)
19.09.2016
Poruka
15
ja osim 5-6 mac adres listama nista drugo nisam upecao...
tesko je usoglasiti servera i user-password kombinacija
jel moze malo pomos oko user-pass i servera
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
najbolje je platit al nisi upravu da lista nema koje traju kad ih pronadjes skeniranjem imam ih dosta vec duze vrjeme pa cak i godinu dana tako da nisi u pravu sto se tice tog skeniranja
mislio sam prijatelju na ex yu liste,liste sa istim userom i passwordom su arapske ,u kojima ima ponekad nasih kanala,ali valjda su im slabi izvori nasih kanala pa su negledljivi,a nasih servera sa userom i pass definitivno nema,a da neko napravi combo AVrs6CBycrwaTs9:RCFZANNM7543Kkcvfsd,nema ga ko ce ga ubosti.Na svakom forumu imaju ,i fb imaju usere koje svi znamo,a kolko nas moze potrefit password neciji.....JadraN je tvoj user,a password....ja cu ga poljubit u d... ko ce tvoj password iskenirat i naci,a kamoli potrefit i user i password koji neznamo...NE kazem da nekad nije bilo tesko naci listu skeniranjem,jer su i useri i passwordi bili isti,ali toga nema vise,imam milion imena u kompu pa potrefio bi nekad listu koja traje vise od jednog dana.
 
Natrag
Top