U/P Skeneri i kako skenirati

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.531
Kad nadjete sta znam 20 ili vec koliko lista to znaci da ce te iste svako naci ko skenira ;) pa i sam strimer ili restrimer itd... naci liste a da nisu sastavni dio combo u/p u skenerima tad mozete reci nece nac svako ;)
Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Kad nadjete sta znam 20 ili vec koliko lista to znaci da ce te iste svako naci ko skenira ;) pa i sam strimer ili restrimer itd... naci liste a da nisu sastavni dio combo u/p u skenerima tad mozete reci nece nac svako ;)
Pozdrav
Ma jasno, ali covjek je pitao za combo liste, eto tamo ih ima i stvarno pronadju nesto. E sad, to sto nisu "unikatne", to je drugi par cipela.:)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.938
clientportal baš južnoafričke liste..
Nije istina
jUWa6uM.png
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
To vec postoji, kada zavrsis skeniranje desni klik na listu i sacuvaj.
a mozes li uraditi da se moze rucno moze pomaknuti skala gdje ocitava postotke skenirane combo liste,kao u sentry sto se moze pomaknuti.Npr ako imamo veci combo u kojem su i brojevi,ili u/p123 i user/pass bez brojeva pa da se moze pomaci na u/p koje zelimo.Jel to izvodljivo
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.02.2016
Poruka
674.105
a mozes li uraditi da se moze rucno moze pomaknuti skala gdje ocitava postotke skenirane combo liste,kao u sentry sto se moze pomaknuti.Npr ako imamo veci combo u kojem su i brojevi,ili u/p123 i user/pass bez brojeva pa da se moze pomaci na u/p koje zelimo.Jel to izvodljivo
Ne znam kako radi njegov kombo al to je u glavnom tekstualni fajl u kome su neke rijeci.
Logicno bi bilo da zatvoris skener, otvoris taj combo fajl u nekom editoru, kao na primjer Notepad++ i obrises sve do linije od koje hoces da ti ide skeniranje. Nakon toga ponovo pokrenes skener i to je to.
Mislim da su sad to neke nepotrebne nijanse da bi se ubacivalo u skener, jer zasto da preskaces neki dio, tj zasto da uopste imas neki dio u combo ako ces da ga preskaces.
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Niko nije vidovit nikad se nezna kakvi su useri,zasto brisati il pomaknuti skalu.Mozda to sto pomaknes to ima kao u/p u panelu.Pusti da skenira skener i izages u setnju.
 
Natrag
Top