U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
107
To care. Hvala salezi za trud i rad. A i boki71i ostali koji pomažu oko tog svega. Pozdrav

Gesendet von meinem SM-N7505 mit Tapatalk
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Pitanje:
kada "bubnem" listu proxy-a iz recimo Proxy Findera, koristi li Salezli scaner za svaki slijedeci upit novi server iz liste kao sto to radi losmiljev ili za sve upite koristi isti proxy dok se ne napravi refresh?
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
289
Netrebaš ti ništa raditi,on to sam bira,napamet bira proxi bar tako mislim,zato i je usporeno skeniranje,jer mjenja proxi
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Netrebaš ti ništa raditi,on to sam bira,napamet bira proxi bar tako mislim,zato i je usporeno skeniranje,jer mjenja proxi
Bilo bi dobro da je tako, u suprotnom bi se skeniranje nekih fancy listi tipa Art i sl. zavrsilo po onoj: "dzaba ste krecili!" :)
Inace za scaner sve pohvale, da me se ne bi slucajno pogresno razumjelo, ovo je bilo samo pitanje.
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
289
Sa ovim skeniranjima stvarno treba imati sreće,svaki dan pronađem par listi al u rijetko kojoj ima exyu a tamo gdje znam da ih ima blokiran IP sa proxiem ne volim skenirati jer combo sa 50000 neće završiti cijeli dan
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Pa ako ces je gledati mjesec, dva slobodno potrosis jedan dan da je nadjes, zar ne? :)
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2009
Poruka
289
Eh koliko puta skenira pola dana a na kraju rezultat nula,manje više svi mi imamo par listi al se bojimo da stanu pa skeniramo dalje
 
Natrag
Top