U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
kod mene nece ,milion puta probam od sinoc ,upisem kao kolega boki,ali nista ne nadje,av iskljucen,neznam sta bi moglo biti

rijesio problem sa instalacijom verzije 32,bila mi instalirana verzija 64:)
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
29.03.2014
Poruka
2
nemam Sony Mobilni.
sa koj program mogu da skinem listu sa stalker server. username i passwort nemam. za komp.
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
10.10.2009
Poruka
151
Problem u sledećem:
Proksi lista + VPN i ne mogu da skeniram. Ne povuče listu za koju imam u/p. Odnosno, preskače u/p koji provereno radi kad pustim listu sa tim u/p iza VPN-a. Probao sam i losmijev novi i salezli 1.07.
(probao listu iz ovog posta )
Jel ima neko slična iskustva i ima li rešenje za ovakav problem. BTW, koristim IPVANISH.
 
Učlanjen(a)
31.01.2011
Poruka
96
Problem u sledećem:
Proksi lista + VPN i ne mogu da skeniram. Ne povuče listu za koju imam u/p. Odnosno, preskače u/p koji provereno radi kad pustim listu sa tim u/p iza VPN-a. Probao sam i losmijev novi i salezli 1.07.
(probao listu iz ovog posta )
Jel ima neko slična iskustva i ima li rešenje za ovakav problem. BTW, koristim IPVANISH.
ja sam druze imao problem slican,skeniram sa userom i passwordom koji su tacni ali preskoci,rijesio sam bio sa nadogradjivanjem net framework,i radilo je nekoliko dana,ali opet mi se pojavljivao isti problem,brisao net framework,instalirao svaku verziju koja moze,malo radi i opet se pojavi problem,inace mi je windows 7 na laptopu
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Neznam zasto koristiti proksi+Vpn.Jedno se koristi il proksi il vpn nemozes zajedno oboje.Recimo u Sentry skeniras sa proksi u Sentry,i ako uklucis i vpn,brojke ce prestati da se okrecu.Isklucis vpn sve radi ok.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Probaj povecati global timeout na 2 ili 3 sekunde, moras uracunati vrijeme koje proxy-u treba da ti vrati upit. Ovako samo pretrcis preko upita i normalno nula bodova.
 
Natrag
Top