TV Samsung Plazma 50 inca

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
12
Kupio sam ovaj TV u metrou u Nisu pre 2 god i 3 meseca odjednom je izgubio sliku ostao je samo ton zbog velicine istog nisam bio u mogucnosti da ga odnesem u ovlasceni servis a majstori iz istog ne dolaze na kucnu adresu pa sam potrazio pomoc po slicnim servisima dosao je jedan od majstora iz servisa otvorio TV nesto radio i na kraju ustanovio kvar ali ne sa sigurnoscu i rekomi je da se radi o ekranu. dali je moguce da za 2 god pregori ekran sa nekim optimalnim koriscenjem i sta da radim ako je stvarno ekran ??? molim za savet , dali postoji neka mogucnost reklamacije direkno u fabrici ili slicno???:dntknw::dntknw::dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
01.03.2011
Poruka
10
Ja mislim da je nemoguce posto ja imam 42'' vec cetiri godine i svasta sam radio sa njom(prikljucivao je na sve i svasta)
ako se kvar nije desio za vreme grmljavine (naglog promena napona)onda je neka samsungova bolest (kako kazu).moras ga odneti bas u servis koji radi samsung,jer ti metroovi serviseri su obicni majstori koji nisu specijalizovani ni zasta drugo vec da provere suku uticnicu i zamenu koji deo.
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2011
Poruka
85
Jel s bas nista ne vidi , tesko da plazma moze da rikne... Proveri coper ili pozadinsko osvetljenje. Kako je otkazo, budi malo precizniji nije mogao samo odjednom da se ugasi.
 
Natrag
Top