TV Kartica Philips SAA7131 POMOĆ!!!

Član
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2
imam problem sa tv karticom phillips saa7131. u poslednje vreme ne radi kako treba. kad god je ukljucim slika je katastrofa na kompu a na televiziji je odlicna. Da li moze da mi neko pomogne??? HITNO!!!! :( :???: :vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Nisi napisao dali koristis istu anten, jer u tom slucaju je velika verovatnoce nekvalitetne slike, a postoji mogucnost da trebas promeniti mesto , kartici na kompu, desavalo se nekoliko puta da nece da se pokrene kompjuter
 
Član
Učlanjen(a)
23.09.2010
Poruka
1
Ja imam problem sa tv karticom mercury sa Philips SAA7130 cipom. tu karticu sam dobio od prijatelja bez instalacionog cd-a za koje sam pokusao naci program i drajvere. Nasao sam nekoliko njih i pri pokretanju programa dolazi do restartovanja racunara.???
Inace imam windows xp sp3. Sta raditi??? da nije problem u win-u sp3 posto mi je prijatelj rekao da je tu karticu davno kupio i koristio mozda i win2000 ali se i on ne sjeca. Pa sto bi se reklo ko zna hoce i moze da mi da neku sugestiju sta raditi.
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
Merss, rale vase tv katice koriste isti cip kao i terminatori,desava se da i pri samom pokretanju kartice,restartuje komp,pa vam predlazem promenu slota,za taj problem a zbog slike instalirajte neki drugi kodek pak i apdejtujte direct xtrebalo bi da pomogne
 
Natrag
Top