Turbo folk stihovi

Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
- Jedva cekam da sa'ranim majku pa u kucu da dovedem Rajku!
- Varao me dragi, nek je zdrav i ziv, kad ga zene vole nije, nije kriv!
- Najbolji si, najbolji od svih faca slavnih, ti vozis Ferari u gradu si glavni!
- Moja mala nosi suknju mini, ispod mini napisala skini, moja mala nosi suknju maksi ispod maksi napisala taksi!
- Igra kolo, a u kolu Duda, od radosti tresu mi se kosti!
- Uz vetar sam uvek is'o i nikoga nisam sis'o, od malena radim tako, ja sam rodjen naopako!
- Sto na kafu zoves mene kada nemas samlevene!
- Nemoj da places na mom kucnom pragu, da mi nova vrata ne povuku vlagu!
- Pijem vino i rakiju vrucu i ne mislim na njivu i kucu. Sta ce meni vencanje i zena kad sa tudjom zivim bez problema?
- Caki, Caki, Cale kupi mi sandale, samo pazi Cale da ne budu male!
- Kraj kazana svako vece gledam kad se sljiva pece! Gradiram ljuto pice, pa ga punim u burice!
- Kazi mala svoje muke, cica ima zlatne ruke! Nece cica tu da srlja, hoce samo da podrlja!
- Moja mala nema prednji zubi, kad me ljubi jezikom me ubi!
- Ti ode na zeleno, ja osta na crveno rastavi nas semafor!
- Hop mala bosonoga, kako zivis bez onoga, kako zivis bez onoga lole garavoga.
- Sladak secer,hladna voda, hajde mala dok je zgoda, ajde mala dok je zgoda ljubav da se proba
- Plitak potok, a voda duboka...!!!
- Majka Muju sisala na struju, kuka Mujo zbog varoskih cura, u modi je dugacka frizura.
- Pozn'o bih te medju ruza trista, ali nije svaka ruza ista!
- ...neces cak ni pasulj da mi skuvas, a kamoli decu da mi cuvas!
- Koka kola, Malboro, Suzuki, diskoteke, gitare, buzuki, to je zivot, to nije reklama, nikom nije lepse nego nama!
- Mala zena od velike sladja, mala zena u srce pogadja, mala zena lepa kao slika, telo malo a dusa velika!
- Zec voli kupus, kupus voli rosu, a ja moju malu i garavu i bosu!
- Crna il' plava, crna il' plava, ej kad bih znao koja je prava. Obe il' nista, obe il' nista, obe il' nista idem do kraja!
-Aj koliko je tu u kolu cura, najlepsa je kumina frizura.
- Drum dugacak, kola trula, mala moja jesi l' cula. Jesi l' cula ej garava ja ne vozim za badava!
- Ej da su suze srebrni novcici, palatu do neba mogla bih podici!
- Zar ja mala da idem po sudu, i da slusam neciju presudu, da me tamo pita cika strani oces cerko il' tati il' mami.
- Moja mala lutkica, tvrdi da je devica, kaze pre vencanja nema milovanja. Devo, devo device, prelepa lepotice, nemoj sa mnom da se svadjas, bolje decu da mi radjas.
- Sve, sve, sve, mozes da mi das, al' ja necu stobom jer si mafijas!
- Da zavolis mene ti nije bilo sile, 1:1000 sanse su mi bile!
- Opasan je jez kad ga neko takne, izbo' je Snezu ne moze da makne! Broji bodlje Sneza pored starog plota, secace se jeza celoga zivota!
- Prvo pa musko nek se zove Dusko, kolo veze sitno ime nije bitno!
- Hej, hej, konobaru donesi mi stok, hocu da se napijem da zaigram rok!
- Ej mesece pobratime samo nocas isprati me, popio sam koju vise, sokaci se ukrstise, dok pronadjem onaj pravi, vec ce zora da zaplavi!
- Uvek svratim na po jednu, ali imam dusu zeljnu, potego sam nocas dobro, pomozi mi stari pobro!
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Sebi ruke Klintone gospodine žuti
ne diraj u srpke zemlje, bolje ti je ćuti
 
Natrag
Top