Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Tropical Escape

Diskusija u 'Video Igre Pričaonica' započeta od stefanstankovic872, 18.02.2017.

1. Bazlik

Bazlik

Zahvala:
    2.086
    Mora po svaku cenu da neutralises turete na teskoj krstarici(3X)X tri krstarice, da bi mogo da dopremis hranu kolonistima na Mesecu. Bilo je zamisljeno da posle na Mesecu kupujes nove brodove, a i fora kao da dobijes pojacanje u misijama u vidu naoruzanih transportera.
    Ako kolonisti poginu na transporterima, onda se njihov broj smanjuje na koloniji. Takodje mora da oslobadjas ostale sektore na koloniji koje drze Pirati, uz podrsku pesadije i tenkova.
    -Vrlo zeznuto bilo zamisljeno, na srecu sad moze da odanemo i ti i ja.

2. Ziga235

Ziga235

Zahvala:
    102
    Pol:
    Muški
    Sto bi bilo lepo uraditi nesto poput Infinite Warfare... FPS pucacina u svemiru ides oslobadjas planete od terorista...Ali da budu prava oruzja a ne neke izmisljotine :D

3. Ziga235

Ziga235

Zahvala:
    102
    Pol:
    Muški
    Ajmo ja i ti da napravimo igru sa ovim scenariom :D

4. Bazlik

Bazlik

Zahvala:
    2.086
    Pa moze sa tim scenariom, ali realno gledano kad ce nas dvojica to da napravimo u 3D. Vidi, ako mi troica, mislim i @BUGILIJU sa nama izvedemo ovo, onda bi smo grde pare namlatili. Trenutno moze samo da se salimo sa tim sitnim igricama.
    Recimo ja sam juce poceo da pravim strategiju i dosadi mi posle dvaes minuta. Evo kako izgleda.
    Mesavina Fallout i Terminator posto taj scenario nisam video. Ima neka igra Terminator, ali za multipleyer, nema solo mod. U pocetku zamisljena kao obicna strategijica, a sada razmisljam da ubacim i SandBox sa konglomeratskim klanicama. Pogled je kao iz pticje perspektive, a na momente ti se cini da je ispomesano od svega po malo. Nisam hteo da je uploadujem posto nisam odradeo Black Market, pa ne moze da kupujes municiju za pesadiju, jedino od mrtvih terminatora moze. Inace treba da branis ulaz u podzemne katakombe, gde smo mi trojica Vault Masteri.
    BUGILIJU je odradeo odlican posao sa urlicima i zvucnom podlogom, ti si trebao da odradis deo sa explozijama, ali posto te nema razmisljamo se i ovo da bacimo u fioku do daljnjeg.
    Pozdrav!!

5. Bazlik

Bazlik

Zahvala:
    2.086
    Evo ga ovo sto sam obecao Terminator Survival za XP,
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    ..dodat Black Market sa desne strane. Terminatori napadaju sa gornje strane model T-100 i pokusavaju da ti penetriraju poziciju masivnom silom. Ti treba sa inzinjerom brzo da dogradis par odbrambenih tornjeva i sprecis ih. U baraci moze da utreniras dodatne vojnike. U punoj verziji ima globalna mapa sa globusom na kojoj se prati desavanje u relnom vremenu i moze da se igra survival mod do besvesti, nema kraja.
    Interfejs je bezveze posto nisam dodao opcije za rezoluciju ko ga svrlja.
    Ti baci ideju sta ce drugo da pravimo, recimo kao fora @BUGILIJU drzi mafijaski kartel u Sijera Leone ili recimo ideja, Sheshelj se vraca u hag sa mitraljezom ili shotgankom. Baci neku ideju ...

Preporučite stranicu