Treba mi pomoc za footaball manager 2010

Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Zasto ne moze da se vodi i reprezentacija i klub u isto vreme?Trenutno sam menager atletiko madrida i kada mi neka reprezentacija ponudi da ih vodim ja prihvatim ali se nista ne desava!Posle nekoliko dana opet mi ista reprezentacija ponudi ja prihvatim ponudu ali opet nista i tako sve u krug!!Ako neko zna sta je to neka mi pomogne
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2009
Poruka
19
To i mene zanima zasto ne moze da se vodi i klub i reprezentacijaa mene trazi Brazil :) ja stalno prihvatam da ih vodim al nikako da ih preuzmem pa ako neko zna jel moze da se vode i klub i repka nek kaze, ako ne moze bas je bez veze onda
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Ko zna kakav je to bag!To je verovatno neka greska u igrici kao sto je bila u 2009oj!U 2009 nije moglo da se ode na holiday!Ako neko zna neka pomogne jer me zaboli srce kad moram da odbijem Brazil,Englesku,Srbiju,Mexico itd.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
Postoji verovatnoca da su namestili da ne moze da se vode i klub i reprenzetacija u isto vreme... najlakse da probate da kada dobijete ponudu za rep. prihvatite a napustite klub... Vrlo je moguce da je to u pitanju...:)
 
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
646
Probao sam i to sve je isto !JA prihvatim ponudu reprezentacije ali nista se ne desava!
 
Natrag
Top