Trazim vase misljenje!!!!!!!!!

Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
45
Zanimame da kada covek na primer pocne da pusi jednu cigaretu u dva-tri dana da li se tada stvara zavisnost?
STA MISLITE?
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ja sam neko ko godinama puši po jednu cigaretu dnevno iz meraka...Prosto uživam u toj cigareti...
Po nekada u društvu znam da popušim i više...Nikada nisam postala pravi zavisnik...Cigarete treba pušiti iz zadovoljstva, a ne iz navike...Mislim da 80% pušača konzumira cigarete iz navike...Eto, to je moje mišljenje....
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Zanimame da kada covek na primer pocne da pusi jednu cigaretu u dva-tri dana da li se tada stvara zavisnost?
STA MISLITE?

Ako još nisi probao, moj ti je savet...da ne probaš...yes3
Veoma mali broj ljudi je u mogućnosti da tako...konzumira cigarete...ta ti muka u životu ne treba...veruj mi na reč...yes3
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Zanimame da kada covek na primer pocne da pusi jednu cigaretu u dva-tri dana da li se tada stvara zavisnost?
STA MISLITE?

Verovatno se hoce stvoriti zavisnost,niko ne pocne sa kutijom ili sta ja znam koliko,mahom tako krene.Tako da i moj ti je savet,ako vec nisi pusac,nemoj ni da pocinjes ;)

P.S.Dum,jeste da je iz navike,alo kad to jeddnom predje u naviku,tesko se u vecini slucajeva ta navika prekida ;)
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
U pravu si Sendi...Ko se ''navukao'' na cigarete, teško se ''skida'' sa istih. Ja imam dosta godina...Odavno sam prešla tridesetu i godinama konzumiram po jednu-dve cigarete dnevno...I zaista nisam postala zavisnik, niti bi...Mislim da sve dolazi iz glave..A i karakter i odlučnost igraju veliku ulogu...Bar ja misilim tako...yes3
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
U pravu si Sendi...Ko se ''navukao'' na cigarete, teško se ''skida'' sa istih. Ja imam dosta godina...Odavno sam prešla tridesetu i godinama konzumiram po jednu-dve cigarete dnevno...I zaista nisam postala zavisnik, niti bi...Mislim da sve dolazi iz glave..A i karakter i odlučnost igraju veliku ulogu...Bar ja misilim tako...yes3

U pravu si,mislimo isto,sve je stvar karaktera i jake volje.Ja sam tako pocela,dve-tri pa postepeno povecavala i navukla se a odvikavanje mi zaista tesko ide.Zato sam i napisala da ne pocinje ako vec nije jer nikad ne moze da zna da li ce moci na te 2-3 cigarete i da ostane :)
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
Stvara, ne mozes odmah da pocnes sa paklom cigareta dnevno.Prvo krenes sa malo a onda ce ti organizam traziti sve vise.
Ovo je jedno od klasicnih misljenja svih onih koji pocnu da puse, nece mi nista biti od jedne cigarete, ne mogu postati zavistan.
 
Natrag
Top