translate na srb ili cro windows 8

Član
Učlanjen(a)
25.12.2010
Poruka
14
pozz, nekad davno sam koristio sw za prevod sistema , nemogu da se sjetim naziva programa ako neko zna koji sw se koristi da mi posalje link za skidanje . Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2009
Poruka
277
Uglavnom sve jezike mozete da skinete preko windows update.
Ja bih se sa ovim složio ali isto tako bih dodao da nisam siguran da može preko Windows update ako nije engleski Windows... Nisam uspio na francuskom Win 8.1 da to uradim, prošle godine. Čak ni language pack nije htio da prihvati, a na engleskoj verziji prihvata svaki language pack. U svakom slučaju, možete preuzeti uz pomoć Microsoft media creation tool Windows 8 na bilo kojem jeziku i instalirati ga. Ako Vam to znači, postaviću link za taj Microsoft software i serijski broj za Windows 8.1 Pro x64, koji je validan još pola godine, a mora se unijeti prilikom instalacije. Kasnije ga možete ''srediti'' sa KMS aktivatorom kad istekne licenca ili ranije, svejedno.
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Koliko se sećam, objavio sam linkove za win 8.1 pro x86/x84 i win 10 pro x86/x84 na srpskom jeziku.

Послато са P8 lite уз помоћ Тапатока
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.380
Ako sam dobro razumio pitanje tebi treba prevod sistema.U ovom rar fajlu se nalaze 32 i 64 bit za osmicu (latinica) i 32 i 64 bit za 8.1 pro (latinica).Naci ces i video tutorijal kako pravilno prevesti sistem tj. sve korake da ne pogrjesis.Ovde je moj upload skini i raspakuj.Ako sam pomogao drago mi je.
Kod:
http://www47.zippyshare.com/v/at1ZhSdG/file.html
 
Natrag
Top