TP-Link TL-WA5210G Problem!

Član
Učlanjen(a)
17.02.2013
Poruka
11
Zdravo! Imam problem sa ovom antenom za net. U podesavanjima sam ga postavio kao Acess-Point i posle toga nije hteo da udje na njegova podesavanja, pa sam ga ja resetovao i posle toga nece da udje na ruter nikako... Jel postoji neko resenje ili da ga bacim? :D
Hvala unapred!
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2012
Poruka
236
Imaš ispod poklopca utičnicu za mrežni kabel. Poveži žicom uređaj i računar, uđi u podešavanja TP linka na istinačin na koji si ušao bez žice i ispravi podešavanja.
Ako i tada budeš hteo da baciš uređaj - baci ga tako da padne blizu mene. ( šala mala. budi strpljiv - pogrešio si u podešavanjima i sve se da ispraviti i podesiti.)
 
Učlanjen(a)
12.04.2011
Poruka
1
druze i ja imam isti problem sa tp link 5210 usao sam u podesavanja sa ip adresom 192.168.1.254 i podesio ga kao aces point posle toga vis e nisam mogao da udjem u njegova podesavanja pa sam ga restarovao i od tada ga kompjuter neprepoznaje kao mreznu vezu.Kada u ie exploreru ukucam fabricku ip adresu on ne ulazi u podesavanja vec me obavestava da veza nije dostupna .Ako neko zna u cemu je problem neka pise inace ga i ja bacam.
 
Natrag
Top