Učlanjen(a)
11.07.2011
Poruka
2
Da li neko zna kako se može proracunati veza metalnih profila u Tower 6 i da li se to može uraditi u programu?
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruka
31
U Toweru se mogu dobiti samo uticaji u elementima a proračun veza moraš uraditi "ručno" ili nekim drugim softverom
 
Član
Učlanjen(a)
26.01.2010
Poruka
31
Hmmmmm. Cini mi se da Acelor Mittal Zenica na svojoj stranici daje jedan softwer za proracun veza. Iskreno nisam ga probao, ja to radim rucno :)
 
LEGEND
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
2.763
Da li neko moze da mi objasni kako da unesem gerberov zglob u Tower 7? Hvala
Na mjestu gdje trebaš zglob zavisno u kojoj ravni crtaš oslobodiš uticaje.
M3 nemaš u zglobu jer je moment u zglobu =0
Y9kj9GG.png


Ako se ne baviš 3D proračunom, proračunom seizmike ili ako baš ne moraš da radiš u Toweru moja preporuka ti je Panel Pro, starija verzija koja se bavi samo proračunom uticaja u linijskim nosačima, jer taj paket je prije bio odvojen a sad je sve integrisano u tower pa je samim tim i komplikovanije za rad.
Meni je na fakultetu Panel odrađivao sav posao :D
 
Član
Učlanjen(a)
01.06.2011
Poruka
35
Na mjestu gdje trebaš zglob zavisno u kojoj ravni crtaš oslobodiš uticaje.
M3 nemaš u zglobu jer je moment u zglobu =0
Y9kj9GG.png


Ako se ne baviš 3D proračunom, proračunom seizmike ili ako baš ne moraš da radiš u Toweru moja preporuka ti je Panel Pro, starija verzija koja se bavi samo proračunom uticaja u linijskim nosačima, jer taj paket je prije bio odvojen a sad je sve integrisano u tower pa je samim tim i komplikovanije za rad.
Meni je na fakultetu Panel odrađivao sav posao :D

Hvala ti puno na pomoci i na predlogu za ovaj program.Meni za sada trebaju samo uticaji u linijskim nosacima takodje za faks :D Jos jednom puno hvala
 
Natrag
Top