toshiba satellite video game problem

Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
imam prblem sa laptopom toshiba satellite nece video igrice.na njemu je win7 64 bit home premium licenciran koji je bio instaliran na njemu od kad je kupljen.sto se tice konfiguracije lapop je novije generacije placen je 550e,i3 procesor,4gb ram i da nenabrajam vise.problem su video igre,ni jedna igra nece , znaci ni kanter 1.6. jednosavno instaliram igricu i to sve protece bez gresaka i bilo kakvih problema,i kad dodjem da udjem u igricu,dvoklik krene da ulazi pojavi se crn ekran i samo izadje na radnu povrsinu i igricu zatvori bez upozorenja ili neke greske.pokusavao sam sa mnogo igara i isto se desava,a po minimumu potrazivanja igrice specifikacije laptopa vise nego da zadovoljavaju,pa kontam da je neki sistemski problem.

na drugom laptopu hp sa istim sistemom win7 64 bit home premium koji je po specifikacijama nesto slabi u odnosu na tosibu igrice rade besprekorno.

dali neko zna u cemu je problem:???:
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.384
Obrisi postojece drivere za grafiku i instaliraj poslednje, mozes i auto update check da radis na intelovom sajtu.
Drivere brises sa Revo ili Your Uninstaller-om (imas ih oba na forumu), pa posle iz safe mode-a sa driver sweeper-om (checkiras sve sti je vezano za nVidia, Intel Graphics ili ATi Radeon, zavisi sta imas u lapu), program je free.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
druze gledao sam verziju drivera i to je zadnja verzija drivera za grafiku.racunar je tako kupljen sa licenciranim windovsom,napominjem kupljen je nov.uukljucen je automatski update tako da bi valjda sam trebao da skida zadnje drivere s neta,al nekontam bilo koji racunar bez odgovarajuceg drivera,znaci sa windovsovim last version driverom je zeleo da pokrene bar cs1.6.i neke jos jednostavnije igre.
 
Natrag
Top