Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Toshiba satellite A100

Diskusija u 'Pitanja i Odgovori' započeta od edinos, 20.08.2017.

1. edinos

edinos

Zahvala:
    738
    Pol:
    Muški
    Znam za taj, druze :) Onaj Toshiba nije bio moj laptop tako da sam ga, nakon rjesavanja problema, poslao vlasniku :) Kazes da je bas namijenjen za Toshibu. Moj laptop je znatno jaci od one Toshibe tako da mogu prilikom sljedece instalacije ubaciti i x64. Nisam nikad koristio tu verziju, uvijek je bila x32, pa bih vas zamolio da mi kazete prednosti 64-bitnog OS :)

2. HyperSnap

HyperSnap VIP

Zahvala:
    5.401
    Pol:
    Muški
    Torgandwarf, edinos i Messenger se ovo sviđa.
  3. edinos

edinos

Zahvala:
    738
    Pol:
    Muški
    OK, majstore, sad je i to jasno. Prilikom sljedeće instalacije, x64 će imati prednost :)
    Još samo jedno pitanje za sve vas koji ste mi pomogli nakon otvaranja ove teme :)
    Evo, npr., maloprije sam pomoću CDburnera narezao win7 x64 na DVD. Mogu li sad ove fajlove koji su na DVD-u samo kopirati na USB ako bih zelio sam USB-a instal. OS ili to mogu samo narezivanjem ISO fajla pomoću Rufusa? Mislim da sam pokušavao samo kopirati kad sam imao problem sa Toshibom i nije uspjelo...

4. eliteyu

eliteyu Član

Zahvala:
    13
    Pol:
    Muški
    Mora ISO na RUFUS. Napravi od tih fajlova ISO, recimo sa UltraIso programom pa onda na USB sa RUFUS.

edinos se ovo sviđa.
  5. kuliakan

kuliakan Član

Zahvala:
    100
    Ne, to su čiste instalacije, preuzete sa sajta Microsoft-a, a u jednom postu sam dao link i za DAZZ Loader :) Jedan klik i gotovo, aktiviran Windows.

edinos se ovo sviđa.
  6. kuliakan

kuliakan Član

Zahvala:
    100
    Ovo su ISO fajlovi. Ne može da se kopira sa DVD-a, nego baš sa kompa da se pravi boot na USB. Samo pogledaj onaj link sa sajta Rufus-a i preuzmi Rufus. Na sajtu ima opis kako se pravi boot na USB stick preko Rufus-a, prosto k'o pasulj. Inače, uvijek se može ''grebovati'' sve sa takvog DVD-a u ISO fajl ali neka sad :)

edinos se ovo sviđa.
  7. edinos

edinos

Zahvala:
    738
    Pol:
    Muški
    Ma, druze, vec sam koristio Rufus, zaista je jednostavan, samo me zanimalo da li se moze od narezanih fajlova kopirati sa DVD-a na USB. CdBurner izgleda da moze sve to srediti. Danas sam pokusao fajlove sa dvd-a prebaciti u kompilaciju i tu komp. iz Cdburnera snimiti kao ISO fajl, a onda rufus odradi ostalo. Uglavnom, preuzeo sam x64 da ubacim u svoj lap prilikom slj. instalacije.

8. Salac UE

Salac UE

Zahvala:
    4.566
    Pol:
    Muški
    Snimi kao butabilni disk pa probaj.

Послато са P8 lite уз помоћ Тапатока

sHAKaJaada™ i edinos se ovo sviđa.
  9. edinos

edinos

Zahvala:
    738
    Pol:
    Muški
    Ako bude ta opcija, onda je to još bolje :)

Preporučite stranicu