Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Toshiba satellite A100

Diskusija u 'Pitanja i Odgovori' započeta od edinos, 20.08.2017.

1. kuliakan

kuliakan Član

Zahvala:
    100
    Slažem se sa ovim. Nisam znao da je tako slab i star laptop. Mislim, taj Toshiba satellite A100 koji sam ja vidio na Net-u je Core2Duo, 2GB RAM, itd.
    I ja sam predložio Rufus, a vidim da član koji je postavio ovaj Windows 7 Lite takođe predlaže Rufus, pa ne vidim razloga da se neki ''lijevi'' USB boot programi koriste :) Srećno!

edinos se ovo sviđa.
  2. edinos

edinos

Zahvala:
    738
    Pol:
    Muški
    Sad cu probati i tu opciju, jos mi je to ostalo :) Ako ne uspije, ode u smeće :)

3. kuliakan

kuliakan Član

Zahvala:
    100
    Samo polako, ćudljivi su laptopi :)

edinos se ovo sviđa.
  4. edinos

edinos

Zahvala:
    738
    Pol:
    Muški
    E, prijatelji, konacno je uspjelo. Vjerujte, nikad nisam koristio taj rufus, uvijek sam narezivao sa Nero programom, on mi je vjerovatno sredjivao ISO fajlove i nije mi trebao rufus. Evo pocela je instalacija bez ikakvih problema. Prvo sam ubacio win 7 tiny jer sam to imao na pc-u, pa cu sad skinuti i Lite verziju. Sta mislite ima li razlike odnosno koja je verzija bolja? I ovaj tiny je za starije masine... Puno vam hvalaaaa....

5. Salac UE

Salac UE

Zahvala:
    4.566
    Pol:
    Muški
    Za tiny neznam - ovaj Lite što sam preporučio poznajem i garantujem da radi za medalju.

sHAKaJaada™ i edinos se ovo sviđa.
  6. edinos

edinos

Zahvala:
    738
    Pol:
    Muški
    Probat cu ga odmah. Bitno je da sam sad saznao da rufus odrađuje ono sto mi je nekad radio nero :)

7. kuliakan

kuliakan Član

Zahvala:
    100
    Ma, kakav Nero, ja ne znam zašto ga više prave... Zadnji koji sam koristio je Nero 6, prije 100 godina. Najbolji program za snimanje i kopiranje CD/DVD je CDBurnerXP, a još je besplatan i ima skoro sve jezike svijeta! Evo link:
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    Za pravljenje boot-a na USB-u je definitivno Rufus majka.

Tiny Windows ne bih preporučio, a opet se slažem sa članom iz okoline Titovog Užica :) za Lite!

Salac UE i edinos se ovo sviđa.
  8. edinos

edinos

Zahvala:
    738
    Pol:
    Muški
    Samo da kazem da Lite verzija ekstra radi, a imao sam problem i sa ventilatorom. Grijao se laptop tako da sam ga danas otvorio, pokrenuo ventilator koji je bio blokiran... Sad je sve ok. Hvala vam i za rufus :)

Salac UE, jolemisa i HyperSnap se ovo sviđa.
  9. Salac UE

Salac UE

Zahvala:
    4.566
    Pol:
    Muški
    Hvala mlađahnom Šaku Jadi što nam je ovo sočinio.

sHAKaJaada™ i edinos se ovo sviđa.
  10. edinos

edinos

Zahvala:
    738
    Pol:
    Muški
    Samo da dodam da ja koristim Windows loader kada zelim aktivirati windows. On je nudio neke kljuceve, ali uspio sam preko loadera aktivirati. Ako niste dosad koristili, probajte :)

HyperSnap i sHAKaJaada™ se ovo sviđa.

Preporučite stranicu