Torrrent

Član
Učlanjen(a)
11.08.2010
Poruka
1
Da li neko zna kako se postavljaju filmovi na torrent, mislim na sajtove torrenta?
Unapred hvala!!!!!!!!!!:)
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
Verovatno ste već svi čuli i koristili alate za preuzimanje Torrent fajlova. Iako možda znate kako da ih upotrebite za daunlodovanje distribuiranog sadržaja, da li znate da možete da upotrebite uTorrent za kreiranje sopstvenog Torrent fajla?
torrent.jpg


Evo kako da kreirate Torrent fajl:

  1. Otvorite uTorrent (daunlodujte ga sa adrese: Download - ).
  2. U liniji menija izaberite komandu File > Create New Torrent.
  3. Kada se otvori nov prozor, idite u odeljak Select Source i kliknite na dugme Add file ili na dugme Add directory, u zavisnosti od toga šta želite. Potražite željeni fajl ili direktorijum, selektujte ga i kliknite na dugme Open.
  4. Ako znate Tracker and Web Seed informacije, unesite ih u odeljak Torrent Properties.
  5. Kliknite na Create and save as dugme i potražite lokaciju na koju želite da snimite Torrent fajl. Kliknite na dugme Save.
 
Član
Učlanjen(a)
11.12.2009
Poruka
12
A kada ga kreiras nadjes sajt neki
primer
Kod:
[WARNING]link vodi na torrent sajt[/WARNING]
i uploadujes,ostavis ga da seeduje kako bi drugi mogli da skidaju i to je to :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
08.09.2010
Poruka
2
pomagajteeeeeeeee :)

hteo bih nesto da pitam.... ugradio sam kod sebe kuci orion telekom internet i kada ubacim u utorent da se skida nesto nece da se pomeri sa 0.00.pa sam hteo da pitam da li postoji neko resenje...???


UNAPRED HVALA ! ! ! yes3
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Torent

1. Otiđi na torent stranicu, skini torent (desktop).

2. Dupli klik na torent (Bit, mikro, bit comet...)

3.KADA TI SE OTVORI ispod datoteka (skroz lijevo imaš mali kvadratić s križem (dodajntorent)

4. Klikni na njega i u padajućem izborniku nađi mjesto gdje si usnimio torent (obično desktop), označi ga i klikni open.

5. Skidanje započinje.

6.SEEDS = broj klijenata koji imaju 100% fajl, datoteku... ono što tražiš

7. LECHERS = broj klijenata koji u tom trenutku skidaju isto šta i ti
 
Član
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
77
Vuze je skroz dobbar za torent mrežu. Ako možeš snađi se za PRO verziju.
Na torentu su svi mogući virusi i štetočine, pogotovo programi i crackovi. Treba ti stvarno dobra zaštita.
 
Natrag
Top