Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Torrent Download pomocu klijenta

Diskusija u 'Torrent' započeta od boki71, 06.01.2013.

1. boki71

boki71 Uz duplu Anu... Administrator

Zahvala:
    37.169
    Pol:
    Muški
    Da biste downloadovali zeljene torrente potrebno je da u racunaru imate instaliran torrent klijent - alat.Alata ima raznih a mozete ih naci na adresi....

Programi za Download Torrenta

Sam nacin instalacije vasih torrent klijena blize je objasnjen ovde.......

http://serbianforum.org/torrent/362693-instalacija-torrent-klijenta.html

Posto instalirali zeljeni torrent klijent mozete sada krenuti u download zeljenih torrent fajlova.Potrebno je pronaci torrent koji zelite downloadovati te posto ga nasli kliknite misem na njega....broj 1 a zatim u novootvorenom prozoru kliknite misem na strelicu u delu Open with (koji prethodno cekirajte)...broj 2 a zatim u padajucem meniju odaberite misem vas torrent klijent...broj 3 (ako nema u padajucem meniju vaseg klijenta mozete pronaci ga u vasem racunaru klikom misa na Other...).Sustina je da ovaj fajl otvorite pomocu vaseg torrent klijenta...

Posto podesili da se fajl otvari pomocu vaseg torrent klijenta kliknite misem na dugme Ok....broj 4

Otvorice vam se zatim vas torrent klijent te u delu Save In...mozete podesiti u kom delu racunara zelite downloadovati vase torent fajlove....broj 5.Takodje ako zelite da vam se nesto ne downloaduje iz sadrzaja tog fajla mozete ga i odcekirati ...broj 6 (downloaduju se samo cekirani fajlovi i folderi).preostaje vam jos da kliknete misem na dugme OK...broj 7

Kroz par trenutaka zapocece download vasih torrent fajlova na lokaciji u racunaru koju sami odredili...

U principu download vasih torrent fajlova kod svih klijenata se svodi na isto a to je da je potrebno otvoriti torrent fajl zeljenim klijentom i ubaciti ga u alat da bi se on uspesno i downloadovao...

2. dadymare

dadymare Član

Zahvala:
    0
    dali se moze preko torrenta istovremeno skidati dva filma sa interneta na laptop.imam windowse 7 i skidam sa torrenta pomocu vuza

3. vmilic

vmilic Član

Zahvala:
    27
    Ja uglavnom koristim utorent (mikro torent) i skidam po vise stvari istovremeno (naravno brzina skidanja se smanjuje sa povecanjem broja ali jbga..)

4. robert86

robert86 Član

Zahvala:
    0
    Hocu da skinem neki crtani,nisam dugo koristio torent pa sam hteo da pitam da li jos uvek vazi ona fora kad se nesto ukuca u podesavanja pa ne prestaje da skida tj nema zastajanja i cekanja.

5. Moonem

Moonem Član

Zahvala:
    0
    Hvala vam na informaciji.. Ovo je bas dosta pomoglo oko skidanje torrent fajlova :) Cheers

Preporučite stranicu