Top sop, tv sop kupovina iskustva

Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
Verovatno ste gledajuci tv dosli u iskusenje da kupite nesto od onoga sto oni nude,a sto ce nam po njima promeniti i ulepsati zivot i kucne poslove svesti na minimum,skoro pa sve samo radi-samo treba kupiti...
e pa...moja iskustva su:
za paint zoom ,po meni to je hobi alat za one koji imaju puno vremena i malo posla,tj.ako ste planirali da okrecite kucu,stan od 60kv pa na vise ovo vam nece pomoci,sporo je par puta se vracate po istom mjestu da bi ravnomjerno nanijeli farbu koju dodatno morate razrediti,sto naravno povecava broj premaza.prilikom rada pada fina prasina od boje pa je potrebno zastititi namjestaj i sve one povrsine koje ne bojite,okviri vrata,prozora i sl,sto dodatno usporava krecenje i farbanje.plafoni su isto problematicni,da bi ofarbali razmak je oko 30cm jedan deo farbe ostaje a ostalo se rasprsi i vraca po vama...za manje povrsine u redu....recimo drvena ograda od 2x1,5m vam je potreban dan i to ako ste boju dobro razblazili.da ne zaboravim motor se greje pa povremeno treba praviti pauze pri svakoj pauzi oprati spricu i posudu ili vodom ili uljnim razredjivacem.nitro boje i sve boje koje se brzo suse,brzo vezu,ne dolaze u obzir.

Parocistac,swiper mop i sl:sa parocistacem podove ce te brzo preci ali kao prvo ostaje previse vlage pa dodatno morate posusivati ili ostaju fleke od vode,posto rasprsuje paru vertikalno uglove i slicno morate rucno.frotirne krpe se brzo skvase i zadrzavaju vodu.uvijek ih treba vise nego sto dodje u kompletu.
rucni parocistac je prica za sebe,ma koliko pazljivo radili,nakon upotrebe morate oprati sve okolne uredjaje jer su isprskani. ja licno nemam neka pozitivna iskustva ali ko voli nek izvoli....
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Nedo, ti mu ovde dođeš ko neka ''antireklama''...:lol:

Ne, ja ne kupujem te ''gluposti'' putem neta...Sve je to ''pakovanje u boji''. Jedino što sam kupila ali ne putem TV-shop-a, već u Merkatoru, ali se prodavalo i putem TVshop-a, je bio veliki sokovnik od Jack Lalanne (POwe Jucer) i odličan je...Ali sam imala preporuku za njega i već ga testirala kod jedne prijateljice...
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
To je ok, znam kolko sam sama vramena potrosila guglajuci trazeci bilo kakvu povratnu informaciju i na kraju kupila da se sama uverim.Posle nemozes biti miran,cim nesto novo ima u ponudi odmah zovu i nude.Da se razumemo nije sve lose, zavisi sta ko hoce za svoje pare.:D
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
Secko,multipraktik:

Nemacka proizvodnja,veoma kvalitetan,jos uvek radi a garancija prosla davno.
 
Poslednja izmena:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Evo, ja sam kupila neki ''Džoger'' (tako ga zove prodavac :lol:) ispostavilo se da je dobro...Ali sam prethodno razgovarala sa koleginicom koja mi ga je preporučila...
Međutim, moga druga koleginica je kupila neki ''masažer'', koji nema nikakvu snagu...jedino što se čuje da ''zuji''...Žena je šokirana, a izgledalo je na TV-u da baš deluje....E sad ne znam o kom modelu masažera se radi, pa da kažem ljudima da se ne zeznu...
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
Iskustva sa Relax tone:

Igracka pa to ti je, e sad ko je za igru?

eko kugla:
pokusajte zamisliti da vam je nestalo deterdzenta,a morate oprati krpe,stoljnake,posle velikog slavlja ili sl.
ubacite u masinu,ako nemate eko kuglu,potrudite se vizualizujte je i ukljucite masinu!
Efekat je isti kao i sa eko kuglom.
Ako vam je ves osetljiv,manje zaprljan ubacite u masinu,na odgovarajuci program i naspite samo omeksivac! ustedecete deterdzent,sacuvati boju na vasoj odeci a dobit cete mirisnu i cistu odecu i bez eko kugle!!
 
Poslednja izmena:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ne, Nedo ...To je obični ručni džoger koji ima nalepljenu debelu magičnu krpu (znači, ovaj donji crveni deo se savija na pola i ta krpa se tako cedi, inače ima još jedna sunđerasta koja služi za kupljenje vode u kupatilu)...Drška je iz nastavaka...Odličan je za čišćenje visokih prozara..Proizvođač je neki Multimop (ili tako nešto)...Imali smo i neke sunđeraste, ali ovaj je odličan...Prodaje se putem TV-šopa...
Evo približne slike..., ali nije to, to...

images
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
super ako se pokazalo kao korisna spravica:yea:
malo je takvih iskustava pa da bas nebude kako nista ne valjasmile3
 
Poslednja izmena:
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Jeste, to je...Odličan je...Taj donji deo plastike se ''lomi'' na pola i tako se cedi ''švedska krpa''...Uz njega se dobija mala spravica za visoke uglove prozora i jedan sunđerasti nastavak za kupljenje vode u kupatilu...Drška je iz dva nastavka i podešava se po dužini....
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2011
Poruka
277
:yea:Nemam taj ali imam slican,sa par mikrofiber krpa dve su sa duzim "crvicima" neznam kako se zovu tako upleteni konci,isto se preklapa na pola kupila sam pre godinu i nesto i jos me sluzi.smile3

Pozvala bih nase forumase ako su nekad kupili neki proizvod sa top shopa ili tv shopa nek nam sa pridruze i prenesu svoja iskustva ,posetioci ce biti zahvalni a ja licno se zahvaljujem unapred.yes3

Znam da ima dosta nas koji su kupili hobi alat,kucanska pomagala,sredstva za higijenu,sminku isl pa da izmenimo iskustva.smile3
Dobro dosli!
 
Natrag
Top