Top 10 najgorih muških uleta

Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Top 10 najgorih muških uleta

thumbnail.ashx


NISU svi muškarci stvoreni šarmantni, samouvereni i rečiti. Čak i onima koji jesu, jezik se ponekad zapetlja kad se nađu pred zanosnom ženom. A iz nekih alkohol izvuče takve jezične konstrukcije da treznoj osobi trebaju sati da bi shvatila šta je autor izjave hteo reći. Poznati časopis za muškarce AskMen sastavio je, na osnovu iskustva svojih čitalaca, top listu 10 najgorih muških uleta, uz napomenu - ne pokušavajte ovo ponoviti pred devojkom koju želite osvojiti.

1. Moja ljubav prema tebi je poput proliva - jednostavno je ne mogu zadržati u sebi.

2. Miriše li ti ovo na hloroform?

3. Samo sam hteo videti mogu li te dozvati jednim zamahom ruke. (Nakon što je pozvao devojku da mu priđe.)

4. Deluješ kao cura za zabavu pa sam ti morao prići.

5. Moj p...s je upravo umro, mogu li ga pokopati u tvoju g..u?

6. Oprosti, mislim da ti je nešto ispalo! (I onda joj pruži papirić sa svojim brojem telefona.)

7. Oprosti, možeš li mi dati uputstvo kako doći do... tvoje kuće?

8. Da sam muva, prvo bih sleteo na tebe.

9. Tvoj tata je sigurno terorista jer je napravio bombu.

10. Jesu li to svemirske pantalone? Jer tvoja stražnjica u njima izgleda kao da nije s ovog sveta.

Izvor: index.hr
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
Ha a znaš šta je još strašnije - što sam bila svedok uspešnosti ovakvog uletanja!

Verovatno znaš ili si čuo onu foru - tvoj tata mora de je u zatvoru zbog krađe - ukrao je zvezde i stavio ih u tvoje oči... e, pre mnogo, mnogo godina mojoj komšinici je tata bio pritvoren zbog sumnje da je proneverio neku firminu lovu... Devojka ode na more da se malo odmori i sve zaboravi i prilazi joj tip sa tim rečima - tvoj tata je u zatvoru... Tu ona sirotica počinje da plače sa rečima - ne mogu da verujem da i ovde znaju! Ona plače, on se upljuva objašnjavajući ali gotovo...
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
zaboravio si samo da napišeš najopasniji ulet..Tvoja guza je kao kineska glasačka kutija...ili kad sjedneš guzom na kukuruz kokice frcaju..
 
Natrag
Top