Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
igrala sam Aniversary i zapela kod onih kentaura ili konja kako već iveć pola godine mi stoji tako igra nezavršena ..sve djelove tomb rajdera sam prešla a to nemogu...znam kako i šta trebam da uradim ali mi ne uspijeva ... molim vas da mi neko kaže da li mogu da taj dio kako preskočim i da nastavim dalje jer stvarno obožavam sve njene igre ..upravo skidam ovu novu Lara Croft and the Guardian of Light,....
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
znam ja sve kako to ide i šta treba da uradim ...gledala sam i na youtube sve ali mu nemogu pogoditi glavu da bih mu uzela štit...nadala sam se da ima neka caka da ukucam neku šifru ili nešto da bih to preskočila..
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
onim magnetom (kanapom) sto se hvatas za metal, kad osmutis kentaura, sa njim mu uhvatis stit i povuces ka sebi da mu spadne stit.
Kad to uradis trcis oko njih dok oni ne probaju da te zalede kad se spremaju da te zalede ti pridjes do njegovog stita i uzmes ga da bi se oni zaledili.:)
Pozzz...
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
hvala na odgovorima sve to znam o čemu vi pričate ali nemogu da to uradim ,,,u svakom slučaju hvala
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2009
Poruka
0
Ukucaj na youtubu pa ces videti,ja mislim da sam ti dovoljno pomogao ;)) inyoin ;))
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
ja njih ošamutim ali kad trebam onim Q ,kanapom da uhvatim štit neće da ga zakači da li treba još neku tipku da pritisnem sa Q da bih uzela štit
 
Natrag
Top