Tko, s kim i koliko puta...

Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Nikada u životu nisam sneo jaje. A volim jaja. I znam koja su dobra, a koja mućak.

Novi sam na forumu, neznam vaše međusobne odnose, niti me ne zanimaju. Međutim, ovdje se vaš sukob tiče i mene, jer bi volio da ova tema zaživi.
Primetio sam dva mućka koja žele u startu zajebati jednu, potencijalno odličnu temu. Hrpa tema na forumu su detinjaste, pubertetske, a ni na jednu nisam ušao i srao. Meni ne leže, ali tko voli nek izvoli. Imam dojam da su te teme omiljene zbog nabijanja postova. Ja ću za ovaj tekst ubiti sat vremena, kog ionako nemam, ali neka. I dobit ću jedan post. A neko ode tamo i tamo i bubne "danas sam kakio" ili "tužan sam" i ubode post. Pa borba za te neke titule, zlata,..... da se ispovraćaš.
A ovaj koji piše o opsjednutosti podnosioca teme hrvatskim linkovima, taj je dno dna šta sam na ovom forumu pročitao. I toj kreaturi želim: svaki se put kada uzmeš pinkalo da nešto napišeš sjeti da je to izum Slavoljuba Penkale, hrvatskog izumitelja. Pa baci penkalu i uzmi kredu. Taman si tu negdje.
Ljudi, razvijte ovo temu i uživajte u iznošenju svojih misli.
A tko uživa u pljuvanju po tuđem trudu, široko mu polje.....

Dobar dan prijatelju ma ko da si,Pošto kažeš da si novi rekao bih ti ovo kao savet-neobraćaj pažnju na ove pojave niže kategorije jer nezavređuju ničiji trud.Kada i postavim temu onda to napravim iz razloga jer znam da će to pročitati neko tvog tipa ali masa dosta njih neželi napisati niša jer neželi biti deo ovog " umnog stvaralaštva" pismenosti velikuh umova koji su samo sebi veliki iza zida portala.
Pošto pišem na još nekim portalima veruj mi da nisu izuzetak samo ovde jer ih ima svugde.
Čak bih rekao da ih ima koji su i tu i na drugim portalima pod drugim imenom ali istim stilom.
Vređati i samo vređati je taj stil koji njima donosi njihovu snagu.
Jednom sam otorio temu "moderni vampiri" i mislim da se oni uklapaju u tu temu.
Njih negativnos puni i zato ih treba ignorisati neka piju jedan drugome tu energiju a ne ostalima.
Pozdravljam te i drago mi je da si tu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Nikada u životu nisam sneo jaje. A volim jaja. I znam koja su dobra, a koja mućak.

Novi sam na forumu, neznam vaše međusobne odnose, niti me ne zanimaju. Međutim, ovdje se vaš sukob tiče i mene, jer bi volio da ova tema zaživi.
Primetio sam dva mućka koja žele u startu zajebati jednu, potencijalno odličnu temu. Hrpa tema na forumu su detinjaste, pubertetske, a ni na jednu nisam ušao i srao. Meni ne leže, ali tko voli nek izvoli. Imam dojam da su te teme omiljene zbog nabijanja postova. Ja ću za ovaj tekst ubiti sat vremena, kog ionako nemam, ali neka. I dobit ću jedan post. A neko ode tamo i tamo i bubne "danas sam kakio" ili "tužan sam" i ubode post. Pa borba za te neke titule, zlata,..... da se ispovraćaš.
A ovaj koji piše o opsjednutosti podnosioca teme hrvatskim linkovima, taj je dno dna šta sam na ovom forumu pročitao. I toj kreaturi želim: svaki se put kada uzmeš pinkalo da nešto napišeš sjeti da je to izum Slavoljuba Penkale, hrvatskog izumitelja. Pa baci penkalu i uzmi kredu. Taman si tu negdje.
Ljudi, razvijte ovo temu i uživajte u iznošenju svojih misli.
A tko uživa u pljuvanju po tuđem trudu, široko mu polje.....

Pre svega, mogao bi obratiti pažnju na svoj vokabular kao i na obraćanje ljudima koje ne poznaješ. Kako si sam rekao, nov si na forumu. Nemoj u startu da ostavljaš loš utisak.
 
Natrag
Top